Babam açık sitelere giriyor ne yapmalıyım ?

Evli ve 2 çocuğu olan babam ben yokken bilgisayardan p.no sitelerine eskort sitelerine giriyor bunu anladığımı ima ettiğim hafiften ama bu sefer de i phone almış rahat rahat sitelere girmek için kulağını çekecem değilim ama ne yapmam lazım?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• bence konuşmalısın.yaa bu teknoloji aslında ne kadar iyiyken birden kötüleşiyor insanın gözünde

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• boyun posun devrilmeye, boynun altında kalmaya emi diye bağır çağır ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

1|3
    0|1
  • internete çocuk kilidi koy çok saçma bir çözüm oldu sanırım neyse allah kolaylık versin :)

0|2
    0|1
  • Annene söyle .

1|0
    0|1
  • Bende yakalamistim babami hesaplarini sildim ama bu cozum degil tabiki baya uzaklastim ondan

0|1
    0|1
  • antropoza girmiştir ya adam rahat bırak dışarıya gitmediğine şükret :))

1|0
    0|0
  • seninki ne ki ya ben babami eve donerken komsunun kadiniyla tutmustum sonra kafayi takmadim olur boyle seyler

0|0
    0|1
  • Çocuğundan izin alacak değil herhalde.

Çok istiyorsan annene söyle, sen devreye girme.

0|0
    0|2
  • Annenle sorunları var demek.

0|0
    1|1
  • araya girmeyin artık adamı rahat bırak

1|1
    0|2
  • aman be baksin ne olcak sanki. sonucta tatmin edio kendini bitti. Sende bakiosundur ona bakarsan. salla bakar bakar bisey olmaz sen baskasiyla yakalamadigia sukr et sonucta bunlar film ve rsimden baska bisey degil

0|0
    0|3
  • oturun beraber bakın

0|0
    2|3
  • baban sonucta hıc bırsey yapma dogru ona akıl verecek halın yok

0|0
    1|1
  • Bütün babalar aynı herhalde.

0|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 8

• çok özel bir soru kardeşim keşke bir psikoloğa falan gitseydin aileniz için daha iyi olurdu ...bu gençliğinden kalan birşey olabilşr alışkanlık annen ile baban arasında ki sorunlar yüzünden olabilir ya da başka nedenler konuşulması gerek sen uygun dille annene söyle üslubuyla konuşulursa bence sorun çözülür

0|1
    0|1
  • Dua etmekten başka çaren yok duaya ısrarla devam et. mesela şöyle 2 ay hergece kalk 2 rekat teheccüd kıl ardından dua etkiki baban soğusun öyle basit şeylerden.

0|2
    1|1
  • buna sen bir şey yapamazsın bu durumu annenle paylaşmaktan başka çaren yok

0|0
    0|2
  • Annen babanla biraz ilgilensin. ;)

1|0
    0|1
  • puahhahhaha

0|0
    0|1
  • 2-3gün evden uzaklaş annenle babanı yalnız bırak gitmeden önce de modemi çal :D

0|0
    0|1
  • benim babamında erotik film cdleri vardı eskiden gizli gizli bakıyordum:)

0|0
    1|1
  • karıya götür adamı kendine gelsin bi

1|2
    1|1
Yükleniyor...