İstanbul bugün soğuk ve yağmurlu. Bugünü nasıl değerlendirirsiniz?

Bugün hava şartlarri kötü malum yağmurlu böyle bir günde,havada siz ne yaprsiniz beyler bayanlar merdivenden kayanlar sizler bu günü nasıl değerlendirirsiniz?

Güncellemeler:
Sahılde olcan ıslanmıs denıze tas atcan,cılalanacan
Gecmıs olsun,eger soguk algınlıgın gıbı bıseyse sana saunada terlemenı onerırım ıyı gelır

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

• bi ara yeşilçam filmi izlemeyi düşünüyorum, kahve ve battaniye eşliğinde. yağmur yağarken en bi güzel şey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• müzik dinle son ses ama..

İstanbul bugün yorgun

Üzgün ve yaşlanmış

Biraz kilo almış

Ağlamış yine, rimelleri akıyor

Akşama doğru azalırsa yağmur

Kız kulesi ve adalar

Ah burda olsan çok güzel hala

İstanbul'da sonbahar...

1|0
    0|0
    • Ohhh walla keyıf sende bana uzak oralar beylıkduzunde ıkamet edıyorum bende spora gıdıyorum :D

• en iyisi bende bugün yüzmeye yazıldım :D

• burasıda soğuk nolmus

0|0
    0|0
  • İzmir'de yağmurlu.

0|0
    0|0
  • mesai var ofisteyiz..

0|0
    0|0
  • İstanbul çok soğuk ve bende çok hastayım.

0|0
    0|0
    • Gecmıs olsun,soguk algınlıgı gıbı bıseyse rahatsızlıgın sana saunada terlemenı onerırım

• iş vyerinde olurudm hafta içiyse hafta sonu ise evde çorba içerdim

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı giydim şırıl şırıl ıslana ıslana işe geldim çalışıyorum hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • Camdan bakmayı tercih ediyorum...

0|0
    0|0
  • Başlığı görünce Halil geldi aklıma... link

0|0
    0|0
    • Hımm eskı anılarımı tazeledım halıl kım kım bu adamkı her yagmur yagdıgında aklınagelen

• Çalışmıyor olsaydım, uyurdum. Tam uyku havası ya da ben çok yorgunum bugünlerde:)

0|0
    0|0
    • Dıkkat et kendıne o bedene yazık etme yorma bu havada uyumakta guzel bıde kollarında sevgılın varsa...

• çalışıyormuş gibi gözüküp kaytarıyorum tam uyumalık bi hava var.

0|0
    0|0
  • Bütün gün ev de oturup popomu büyütücem.

1|0
    0|0
  • Çalışmaktan baska bi alternatifim yok şuanda :)

0|0
    0|0
  • Yarın kar yağacakmış.

0|0
    0|0
  • İstanbul'un yağmurunu bile özlediğimi söyleyebilirim :(

0|0
    0|0
  • burada da yağmur var

0|0
    0|0
  • evde olaydım eyiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bugün soğuk ve yağmurlu da yarın ve onu takip eden günler hafta boyunca karlı.Daha kar yeni eridi derken yine geliyor neyse hayatı biraz zorlaştırsa da seviyorum meredi :)

0|0
    0|0
    • yav 16 tane bayan cevap vermiş de bu soruya benden başka niye hiçbir er kişi cevap vermemiş ilginç incelemek lazım nedenlerini :)

• Sence nedenı ne, bayanlar bu kponuda daha romantık sence

• o da olabilir ama dikkatimi şu da çekti.böyle bi günde ne yaparsınız diye sormuşsun ya belki erkekler ne yaptıklarını açıklamak istemiyor.dikkat edersen erkek olarak sadece ben cevap vermişim ama ben de (yanlış anlama kasıtlı yapmadım) tam soruna cevap verip şunu yapardım dememişim.önümüzdeki haftanın hava raporunu vermişim :D

Yükleniyor...