Diziler insanlarla dalga mı geciyorlar?

diziler insalarla dalga geçiyorlar basıt seneryolar veya eski ronanı basılestirerek kafalarına göre değişim yaparak uzu uzun anlamsız şeyler ekleyerek o raman yazarını da basıt birşey yazmış gibi gösteriyorlar oysa orjinalı okadar kötü değil insanları hiç bir düşünceye sevketme yok insanı olaya dahil edebilme gibi çaba yok siz oturun ben herşeyi yazarım yaparım ve diziden çok reklam çok sıcı olmaya başladılar

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Dizi düşkünü o kadar çok insan tanıyorum ki.Bu o kadar planlı br şekilde işlenmiş ki insnlarn içine hayret etmemek elde değil.Tv izlemeyi çok sevmem ama dün Saba Tümerin programına denk geldim tesadüfen orda yine bu dizilerin gidişatı hakkında bir konudan söz ediliyordu.Saba Tümerin bir konuğu Yaprak Dökümü hakkında bilgi geçiyor bir tane genç kız bir gün arkadaşlarıyla sohbet anında;Yaprak Dökümünün kitabının da çıktığnı söylüyor.Yani sanılan şu;Kitabın diziden sonra çıktığı olgusu.

Haliyle bu duruma güler misin ağlar mısın?

0|0
    0|0
    • ahaha yuh ya :D:D gülerim ona o insan içimizde yaşıyor eminim okuyordur :)

Kızlar Ne Diyor 11

• izledikce daha cok sıkılıyor canım genelde.. okadar sacma okadar anlamsızlarki.. hele bu romanlardan hikayelerden uyarlananlar..

0|0
    0|0
  • Dün fark ettim bir sahnede telefonda konuşacaklardı ki iki dakika telefon melodisini dinlettiler .Zaman doldurmak için gereksizdi...

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum. Çok saçmalıklar var. Ama gel gör ki ekmek kapımız..:(

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıorum ama hepsini aynı kefenin içine koymayalım bazıları gerçekten hakkını veriyorlar

0|0
    0|0
    • kesinlikle aynı fikirdeyim artık işini doğru düzgün yapan yok bir kısmı aynı temayı işliyor ve artık bıkkınlık geldi :):)

• dizilerden nefret ediyorummmmmmm, hele sen hangi dizi izliyosun şunu izliyomusun diyenlere gıcıkkk oluyorummmmm, sırf diziler yüzünden hiç tv izlemiyorummmmmm. dizi izlemek insanı basitleştiriyo tek tip düşündürüyor.

1|0
    0|0
  • hepsinin kitlesi farklı hoşuna gitmiyorsa internetten başka dizileri takip edebilirsin.

0|1
    0|0
  • Dizilerde olduğunu kadar filmlerde de öyle kitaptan aldığın kadı alamıyorsun ve gercekten basitleştiriyorlar..

0|0
    0|0
  • ama dizi can sikintisina birebir

0|0
    1|0
  • izledigim bi kac dizi var sadece..

0|0
    0|0
  • dixziler insanların geçek hayatlarını alıyor

0|0
    0|0
  • mesela feriha bile zengin koca bulduysa ben de bulurum diyorum. benimle çok fena dalga geçiyolar:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olabilirde insanları tv başına baglıyor millet artık misafirliğe bile gitmiyor millet gün gün hangi dizi var söylüyor ama 5 yaşındaki cocugun dogum tarihini bile hatırlamıyor

0|0
    0|0
  • Dizilerin amacı beğendirmek değil. Reyting-Para döngüsü .

0|0
    0|0
  • Yanlış anlatıldığını kaç kişi biliyor ? en azından bazılarını doğruları araştırmaya sevk ediyordur.

Bir faydası varsa eğer bu tür romanlarndan uyarlanan dizilerin o da bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Breaking Bad hayatı öğretiyor resmen...

0|0
    0|0
  • haklısınız ama izlemeyerek o dizileri cezalandırabiliriz. biri hariç diğerlerini izlemiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Amerikan dizilerine bak birde bizimkilere farkı görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...