Kızlarımız kendini ne sanıyor?

Çoğunuz kısa boylu, belinde doğal can simidi olan, genel olarak aşırı tüylü insanlarsınız. yarıdan fazlanız giyinmek adına zerre bir şey bilmiyor.

Genel kültür deseniz alayınız facebooktan hallice. müzik kültürü soner sarıkabadayı terk.

Entel ayaklarına yatanlarınızı görüyorum, tumblr falan olaylarına girmişsiniz ama default türk kızısınız farkındayız..

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• bu soyledıgın ozellıklerın hıcbırını tasımıyorum. (tabı benım de baska konuda kusurlarım var. ) bırısının boyu kısa ya da vucudu kıllı dıye ona sen kendını bırsey sanamaz sevemez begenemz dıyemezsın, dogustan sahıp oldugumuz fızıksel ozellıklerı bız belırlemıyoruz sırf guzel degıl dıye bır kız kendıne deger yuklemesın mı? ınsan kendı degerını kendı belırler. ayrıca sen de turksun, sende bu saydıgın ozellıklerın hepsını ya da bırkacını barındıran bı bedenden cıktın. muhtelemen sen de kısa kassız kıllı ve tıpsızsın.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tüm kızlarımız eğri, yer elması, ezik; 1 sen düzgün janti he. Erkekler neden böyle hafız. Öyle erkeklere dediğin gibi kadınlar çok bile.

1|0
    0|0
    • erkekler kız peşinde koşuyor ve genel olarak türk erkekleri fakiri en kötü top oynar zengini yüzer salona gider sporu severek yapar ve son yıllarda bakımlılarda

• Türk kızıyız evet küfür etmediğin kalmış. hepimiz bok gibiyiz sen bir on numarasın defolup başka ülkeye gitmeye ne dersin bu saydıklarını başka ülkede görmek zorunda kalmazsın sonuçta !

1|0
    0|0
  • Sen Turk kizi gormemissin, hangi hakla bu konusmayi yaptin? Farzedelim Turk kizlari 100 kilo. Insanlik kiloyla mi? Bu kadar mi kucuk dusunuyorsunuz? Genelleme yapmak haksizlik ayrica. Herkes ayni imkanlarda kendini yetistiremiyor. Saygi biraz.

1|0
    0|0
  • :) yaaa şu doğal can simit olayı off adamın psiklojisaini bozmayın oglum gitmiyo işte onlar napalım hafif var yani

0|0
    0|0
  • Sen kimsin ki insanlar hakkında böyle eleştiri yapabiliyorsun? Hayır yani nedir sizdeki bu "Türk kızı" düşmanlığı?

0|0
    0|0
    • kezban düşmanlığı aslında bu ben bir türk genciyim eleştri yapabilirim kendi karşı cinsime

• kendi kendini aşağılayan yegane millet ne kaliteli değil mi?

2|0
    0|0
  • Can simidi can kurtarır. kjdkjldsglkg

0|0
    0|0
  • Kısa boylu değilim belimde doğal can simidi yok tüylü değilim facebook kullanmıyorum zaten müzik kültürüm soner kabadayı dinlemiyorum entel ayaklarına yatmıyorum tumblr gibi saçma şeylerlede uğraşmam ama türk kızıyım genelleme yapıpta konuşma ülkenin kızlarını beğenmiyosan s*ktir git Türkiyemizden !

4|1
    0|0
    • kimisi de terbiyesiz işte kendini belli ediyor

• ruslar değiller sanırım onlar :)

• neyse ne ya boşver saçma bir konuşma kimse kimsenin ne dediğiyle düşüncesini değiştirmiyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Maalesef %80-90 kızlarımız fast food, bolca kola ve hareketsizlik yüzünden biçimsiz bir vücuda ve kendini geliştirmek adına tek adım atmaya mecali olmayan dağınık tiplerden oluşuyor. Kızlar kendinize özen göstersenize artık.

0|0
    2|0
  • Bazıları adriana lima bazıları miranda kerr sanıyor olmalı kendini .

0|0
    2|0
  • Kızlarımız paris hilton

1|0
    2|0
  • ha şunu bileydin.

0|0
    2|0
  • Ya bırak alayı Fason bunların.Alayı yalan dolan..!

0|0
    2|0
  • bukalamun olabilirmi

0|0
    2|0
Yükleniyor...