Yeni o ses Türkiye?

Dün akşam izleyenler bilir. Sizce yeni jüri nasıl _?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• jüri berbat bence şöyle olmalı.safiye soyman faik öztürk mustafa keser muazzez abacı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Annemin ofaa sesiyle tvnin başına koştum hadise bildiğin çocuğa yavşamış beni seç seninle yatayım hesabına getirmiş ateşim var falan demiş ota b*ka müdahale eden rtük bunada müdahale etmeli bence

0|0
    0|0
  • Hülya avşar'ın yerine ebru gündeş daha iyi olmuşta diğeri için aynısını söyleyemem .

0|0
    0|0
  • Ebru Gündeş iyi seçim hem hulya gıbı ne yapıyo ya bu dedırtmıyo hemde hem de gercekten sesı olan seyırcıye poposunu donup dans ederek sarkıcı olmamış bir insan.Ama athena gökhanı anlamadım grup katılımın olmadıgı bir yarısmada solo soyledıgı tek bı sarkısı olmayan bir insanı neden oraya oturtmuslar anlamadım

0|0
    0|0
  • Juride kotu yarismada gereksiz. Sadece reyting ugruna yapilmis izleyenede yarisanada hicbir faydasi olmayan basit bir yarisma.

0|0
    0|0
  • Hadise tam kaşar olmuş

1|0
    0|0
  • itfaiyeyi aradım gitsinle diye malum hadise...

0|0
    0|0
  • Cevapları takip edicem

Yarın bende ön elemeye katilcam :)

1|0
    0|0
  • sus ya sus adını duyunca midem bulanıyo mk ya sdfd::(((

1|0
    0|0
  • ben hiç beğenmedim özellikle ebru gündeş olmamış

0|0
    0|0
  • Eski jüri çok daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • murat boz herzamanki gibi fılamalıklar peşinde :D

0|0
    0|0
  • Berbat bence ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• izlemedim başlamış demekki

Hülya avşarsız izlemem gibi geliyo

ebru gündeş itici..

Gökhana bişe demiyorum iğrenç!

0|0
    1|0
  • Her sene izliyorum eskilerin yerini tutmazlar.

0|0
    0|0
  • Ebru gündeş tamam da diğerleri acun da dahıl hepsi aynı modda birbirlerini idare ediyorlar espiri ile. ya da dadasmayla felan reyting dönüyor yoksa bir anlamı kalmadı iki sezon önce secilenler nerede medya da görünmüyor bile hadi hepsini geç athena çok alakasız olmuş hiç yakışmamş en güzel temsil eden o koltuğu mustafa sandaldı hem müzik adına hem de ciddiyet

0|0
    0|0
  • İyi ki bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • yaa aslında hiç olmamış her guruptan bir tane sanatçı olsaydı hiç beğenmedim...

0|0
    0|0
  • Mustinin yerine gökhan olmusmu hic? :/

0|0
    0|0
  • İzlemedim...

0|0
    0|0
  • Ben dün izliyemedim çünkü fenerbahçe maçını izledim sadece sonlarını izliyebildim jürileri beğendimm

0|0
    1|0
  • ebru gündeş olmamış gibi çok soğuk yaa

0|0
    0|0
  • athena gelmiş çook iyi olmuş <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...