Fikirleriniz benim için önemli.

Modern dans veya bale 21 yaşında hiç eğitimi olmayan biri için imkansız mı? Biliyorsunuz biraz zor bunlar, yazılmam komikmi olur

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hocalar , girişimine amatör yaklaşımı gösterecektir ve hevesini kırmayacaktır. Neticede ücretli bir yer ise burası , senin kendi kendine diğer küçükten başlayan ve iyice esnemiş vücutlar karşısında konuyu bırakmanı bekleyeceklerdir.

Yazılma demişsin , seçmeler dememlişsin. Anlaşılan , isteyeni kaydeden ticari kaygılı bir yer bu ve , yapabildiğin yere kadar birşeyler gösterirler . Ama profesyonel bir gösteride yer alabilir misin bunu sen boy kg ve bel yapına göre , taytı giydikten sonraki duruşuna göre kendin kendine not vererek düşün. O kadar parayı bir de boşa çakılmak da var ... Daha zorlarsan kendini , bir de tendon koparıp sargılar ve ağrılar yaşamak da var.

0|0
    0|0
    • Ücretli değil durumumuz pek iyi değilde. Ama içimde heves olduğu için kültür merkezlerinin ücretsiz kursundan yararlanıyorum.

• boy kg ve bel yapına göre , taytı giydikten sonraki duruşuna göre kendin kendine not vererek düşün. Bu ayrıca haftada birkaç saat kursla olacak konu değil eğer sonunda profesyonel bir gösteride yer alırım diye düşüncen varsa . Tabii azmin ne getireceği bilinmez ama , hafta boyunca çalışanlara göre senin esnekliğin daha az olabilir, tendon koparmadan devam etmelisin , yani aşırı zorlama kendini..

• Boy 1.70 kilo 51 fiziğime güvenirim ama esneklik kısmı için bir kez daha düşünmeliyim. Haklısınız.

Erkekler Ne Diyor 6

• dansın yaşı yok

0|0
    0|0
  • Yoo niye komik olsun, aksine farklılık olur :) ÇEvreye aldırış etme sevdiğin şeyler nelerse onları yap, üstesinden gelirsin eğitiminde dikkatli olursan :)

cut.

0|0
    0|0
  • imkansız değildir .sizin fiziğiniz esnek ve estetiktir .modern dans her zaman öğrenilir ve sizlerede her zaman en uygun danstır .bale öğrenmeniz de zor değil .zarif ve güzel .öğrenmeniz zor değil .sadece isteyerek yapmanız önemli .

0|0
    0|0
    • Diğer dansları iyi oynatım ama bu iki dans türünde sıfır açmak falan önemli biliyorsunuz o konuda pek başarılı değilim ne yazık ki

• Güzel düşünceleriniz için teşekkürler :))

• rica ederim .: )))))

• Bale gareth bale mi ?

0|0
    0|0
  • Bale zorlar birazda modern dans kolay.

0|0
    0|0
    • İkiside yakın bir dans aslında, ben sıfır falan açamam mesela sorun olur gibime geliyor

• Esnek bir vücut yapıları var balerinlerin.Ve bu esneklik çocuklukta aldıkları eğitimden geliyor.Yaş 21 olunca kaslar yerine oturmuş oluyor ve sakatlanmalar olabilir dikkat et.

• evet komik olur. bale eğitimi için çocuklar en fazla 7 yaşında olmalıdır diyor hocalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bıraz zorlanırsın ılk sonradan kaparsın olayı ya...

0|0
    0|0
    • Sıfır açma falan var kaldırıyorlar bacakları falan o kısım zorlar beni aslında

• Anlatabildinnn :). Sen kaç yaşında başladın

• valla tam bir yaş veremıcem .. ilkokul cagımdaydım ben basladıgımda ortaokuldada devam ettım ... sonra oks var vakıt ayıramam dıye bırakmıstım :)

• 80 yaşında okuma yazmaya gidenler varsa zor diye birşey yoktur . yaşamanın yaşı olmaz

0|0
    0|0
  • bale imkansız ancak diğeri olabilir. modern dansa yazaılabilirsin

0|0
    0|0
  • modern dans iyidir bence

0|0
    0|0
    • Sıfır açamayan biri için sence?

• zamanla acabilirsin sıkıntı yok bence

Yükleniyor...