Tiyatro kursuna yazılacağım ama bir kaç sorum olacak.

Tiyatro kursu eğitimi sırasında bir tiyatroda oynatıyorlar mı? Ya da bitirdiğinde bir oyunda yer alıyor muyuz? son olarak bu kursa sertifika veriyorlar mı? Bunları nette okudum ama belki bilen biri vardır diye soruyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir'de isen kurs hakkında detaylı yardımcı olabilirim... Sorularına gelince, evet pratik eğitimin olacak ve oynayacaksın. Bitirdiğinde o toplulukda başarılıysan neden olmasın, oyunlara çıkarsın. Her kursta sertifika verilmez, bazılarında verilir, bazılarında verilmez. Verilenlerin bazıları MEB onaylıdır, bazıları değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende yazılıcamda bulamıyorum katılım az olduğundan bir türlü daha başlayamamış :(

0|0
    0|0
  • o senin yeteneğine bağlı yaşın kaç ?

0|0
    0|0
    • 22 yaş

• tiyatroda oynarsın amatör olarak ama yetenekliysen dizi veya sitcomda da oynarsın.

• tiyatronun kursumu olur kardeşim. her oynayan sanki eğitimlimi? tiyatro bir aşk bir sanattır.

0|0
    0|0
    • ne saçma konuşuyorsun eğitimle daha iyi seviyelere getiriyorlar..

• aynen bu sözü sende tekrar et kendine tamam mı?

• ben 40 yaşımdayım ve bu sözün hayatta cereyan ettiği sen gibi ukala tiplerle çok karşılaştım ve bir çoğunun da kuyruğuna teneke bağlayıp öyle yolladık tiyatronun kapısından.

Kızlar Ne Diyor 1

• bende yarın yazılıyorumm:):))

0|0
    0|0
    • ne güzel rakiplerde çoğalıyor :)

• rakip diyor. Sanırım bu bayan 4x4 bayrak yarışı atletizm takım seçmelerine katılacağını sandı. Tiyatro ekip işidir yarış olmaz tiyatroculukta. Soruyu soran sen bence git tiyatro da fuayenin tozunu al, sonra kuliste sırasını bekleyen oyunculara çay ver. Ama sahneye çıkarsan bu kaprisle oyunun içine z.çarsın.

Yükleniyor...