Arkadaşlar bir insan neden çok duygulanır..

herşeye çok duygulanır oldum.bi şarkı açıyorum,ağlayasım geliyor.hayat o kadar zor geliyo ki artık.hiç bişeye tahammül edemez oldum..

Güncellemeler:
kimse yok mu ya uyuyo musunz hala:(
arkadaşlar içimde zerre kadar duygu yok artık.nerde erkek görsem öldürmek isteyecek hale geldim.alayının canı cehenneme..mesaj gereken yere gitmiştir umarım!111

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• neden bu kadar çok duygu yoğunluğu yaşıyorsun kendinde bu nedeni aradın mı hiç ?

0|0
    0|0
    • nedenini iyi biliyorum ama,bugün farklıyım...çok mu şarkı dinliyorumişarkılar duygularımı mı açığa çıkarıyo,olabilir mi

• benimki pskolojik..şiddet filan yok ortada...açıkçası başka kadınlara ilgisi var diyeyim..

• neden başka kadınlar girdi araya bunun cevabını bulalım o zaman. ve siz onu aldatsanız o ne düşünürdü bu konuyu açın bir de ona

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşıksın gözler yalan söylemez sen AŞIKSIN arkadaş.

0|0
    0|0
    • gözlerimi görmediğin için böyle düşünüyon...

• depresyondandır

0|0
    0|0
  • gitti merak etme sanada çok meraklı erkekler

0|0
    0|0
  • bırakta uyusun mıllet :)

0|0
    0|0
  • acıyorum siz kızlara...

0|0
    0|0
    • acıma,acınacak hale düşersin

• aşk acısı çektiğimi mi söyledim ben sana...

• bir insana hayatın en zor geldiği dönem aşk acısı çektiği dönemdir boşuna ağlama mutlu olmayı dene ya da ağla zırla hep böyle devam et eline bişey geçmiceğini bil ama ağlayarak hiçbiyere varamazsın topla kendini ve ne sıkıyorsa canını ne üzüyorsa seni gözünün önüne getir ve onlardan kurtul herşeyin canı cehenneme de ve canın ne istiyorsa onu yap.

• Şişttt niye beni takip listenden çıkardınn...

0|0
    0|0
    • sen kimsin bee 20 gün önce sorduğum soruda ne işin var

• ya bak bir git işine ,ben laf anlatamıyorum sanırım,saçmalattırma daha fazla,ben niye engelleyeyim sen kendi iradene sahip çık yazma bana

• Sana engelle diyen mi vardı. ? sen okumadan cevap vermessen sorun olcağını sanmıyorum.

Tamam uzatma bende yazmıyorum artık.

Kızlar Ne Diyor 1

• içimde bastırdığım acılar bir anda yüzeye çıkması durumudur bende..dün gece bayağı yaşadım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...