MEB'den Ateistlere hakaret.

link

Bakin cocuklara neler ögretiyorlar. Hep saygi gösterin , saygi gösterin, saygi gösterin diyen Müslümler kendileri hakaret etmeyi kacirmiyorlar.

Beyni yikanmis, Ateistlere karsi önyargili ve nefret dolu bir cahil nesil yetistirmeye calisiyorlar.

Neyse, butür seyler sonunda nasil olsa sayimizi yükselticek.

Islama müslümanlardan daha fazla hickimse zarar veremez vermiyorda.

Siz bu rezalet üzeri ne düsünüyorsunuz.

Güncellemeler:
Su sapikliga bakarmisiniz link

5. sinif haftalik ders plani.

5 saat matematik 6 saat Din dersi. Ondan sonra müslüman ülkelerinden neden bilim cikmiyor , müslüman ülkeleri neden cahil...

Bide 5. sinifta bu sacmaligin ne yeri var ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Tam bir saçmalık.

Zaten okullarda din diye bir ders olması da saçmalık..

2|2
    0|1
    • Iste bu.

• Bence çok gerekli. Uzun uzadıya nedenlerini yazmaya gerek yok şimdi.

• Nedenini zaten sormam .D Ne kadar saçma nedenler sıralayabileceğini tahmin edebiliyorum.Seninle de tartışmak istemiyorum.Bu konuları herkesle tartışmam, hele de sanalda.O yüzden iyi akşamlar diliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• seçmeli ders olan din kültüründe ateistleri mi övecekti ?

0|2
    0|1
    • Hayir , kafadan seyler uydurup Ateistlere karsi nefret sacmasalar yeterli olacak.

• o kitap din dersine ait. o dinlerde ateistlere yer yok. bunu açıkça belirtiyorlar. bu durumda ateistleri övmelerini beklemen de saçmalık olurdu.

• * seçmeli onlar. seçmeyen seçmez. amma abarttın sende.

• satanızmı ve ateızmı elestırım bıcımı dogru.

Yanlıs olan ıse; ateızmın satanızme goturdugu kısım.

Onun dısında, tabıı kı yanlıs oldugunu soylecek

sız bır kıtap yazsanız Islam dogruya goturur demezsınız sonucta.

0|1
    1|2
  • sadece su cümlene katılıyorum : '' İslama muslumanlardan daha fazla kımse zarar veremez. ''

sadece bu ateistlik konusunda degıl artık bı cok konuda meb eğitimin içine sıctı. Ataturkun resmını kaldırıp tayyıpın resmını koymalar felan. İnsanları islamiyetten uzaklaştırdıklarını da düşünüyorum bu kadar cok uzerıne düşerek. devletın dını olmaz ınsanların dını olur. Ateistleri bırak alevilere bile neler yapılıyor illa onlar gıbı dusunceksın yoksa rahat yok sna

0|1
    0|2
    • hangi kitapta atatürk resmi yerine tayyip resmi konulmuş, bilgi veebilir misin?

• o kadarını yapmazlar merak etme :) böyle birşeyin siyasi sonucu çok ağır olur, bunu bilirler.

• evleri işaretleniyor en basiti. haberlerde felan duymuş olmalısın.

Umarım umarım öyle bir şey olmaz

• Kuran-ı Kerim diye ders olması cidden saçmalık.İlk bakınca imam hatip mi bunlar diyor insan..

0|0
    0|0
  • Yerebilir de, satanizmle bağdaştırması biraz abes olmuş. Komik...

0|0
    0|1
  • Ateizm bizi ayin yapmaya davet ediyor :)

Harbiden saçmalık

0|0
    0|0
  • nerden alıntı bu yahu foto yollamışsın sadece neyse zaten çıkıp açık açık söylüyorlar bunları şaşırmadım tabi ki ama çağ internet çağı artık böyle safsataları sikleyen bir nesil yok istedikleri kadar götlerini yırtsınlar.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• ben çocuğumun din dersi almasın istemiyorum ne olacak? bu zorba islamcılar hayır biz zorla çocuğun beynini yalan yalnış kureyş kabilesinin arap mitolojisine dayanan uydurma geleneklerini islam diye ve doğru diye öğreteceğiz diyor. faşizmin dibi çocuklarımız ellerimizden alıp onlara kendi inançlarını aşılayan ortaçağ grubu hepsine lanet olsun

1|1
    0|0
  • Çocuklar dinsiz, imansız, ahlaksız mı yetişsin? Gül kokulu çocukları Cehenneme odun mu yapacaksınız? Bi gidin Allahaşkına.

İnsanları da yanlış yönlendirmeyin. Kuran-ı Kerin ve Hz. Muhammed'in Hayatı dersleri seçmelidir. Zorunlu olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersidir.

0|0
    1|0
    • Islam ahlaksizlikdir. Din ahlaki bozar, insani sapiklastirir. Yoksa sen insanlari iyi olan bir Müslüman ülkesini biliyormusun ?

Gercek ahlak ve insanlik dinsizlikde. Müslüman olmayan ülkelerdeki insanlar daha Ahlakli.

Din insanlari hayvanlan ayni seviyeye koyuyor.

Hayal dünyasinda yasiyorsun , umarim uyanirsin.

• Ahlak ?

- Köleligin yanlis olmasi bilgisi islamdan gelmiyor.

- Bir Adamin karisini dövmesi suc oldugu bilgisi Islamdan gelmiyor

- Dini özgürlük, dinden cikanlarin kafasini kesmek yasnlis olmasi bilgisi Islamdan gelmiyor

- Ve böyle devam.

Ben Ateist olarak Islami senden daha iyi biliyorum kardesim. Bir Ateist siteye katilsan zatan Müslüman kalmasin farkinda degilsin.

Geldin bilimlen.

O Araplarin hepsi müslüman olmadigini biliyordun demi ? Onlarin bilgiside baska kültürlerden geldigini ?

• link

Ünlü bir Islam Facebook sitesinde bir Adminin yazisi, daha yeni yazmis. Daha gecen sene Ateistlerlen müslümanlar dalga gecerdi. Yavas yavas kendileride kabullaniyorlar .

Senin icinde daha gec degil Keanu, arasir sorgula , hayatini bir yalanla gecirme.

• seçmeli olduğuna bakmayın seçme meçme yok zorunlu o boku okuyacaksın

0|1
    0|0
  • kaldırcan din derslerini en iyisi budur

0|1
    0|0
  • Kuran-ı Kerim ve Peygamberin S.A.V. hayatı dersleri seçmeli istemeyen seçmesin zorlayan mı var

0|1
    0|0
  • Herne kadar ikisini de tasvip etmesem de ateizm ve satanizm ayrı şeyler. Birbirine karıştırmışlar.

0|0
    1|0
  • Din kültürü kitabında ne denmesini bekliyordun :)

1|0
    1|0
    • Gercegi söylemeklerini bekliyordum.

• İslam dinine göre ateizme nasıl bakıldığını yani gercekleri söylemiş zaten

• Evet ateistlerden satanist oluyor ... Müslümanlarlan Satanistlerin daha fazla ortak noktalari var.

• Ya bunların ne müslümanlıkla ne insanlıkla alakaları falan yok

1|0
    1|1
    • Bu nebicim rezalet ya ? Bir Ateist kitap yazsa o kitapta müslümanlari satanistlerlen bir tutsa adama en az 1 sene hapis isterler.

Rezalet.

• Din bir eğitim formatı olarak hayatımıza giriyorsa eğer ben samimiyetten ve zekadan korkarım.Din iç dünyayla alakalıdır.İlime ve eğitime karıştırılmamalı.

Yükleniyor...