Müzikte Avupa mı ABD mi Yoksa Doğu ülkeleri mi?

Müzikte Avupamı, Abdmi Yoksa Doğu ülkelerimi?Bana Avrupalılar müzüğin usutası Özellikle Almanlar ve İngilizler Size göre hangileri? cavaplar nerde ama...

• Avrupa
    100% (3)67% (4)78% (7)Oy Ver
  • Abd
    0% (0)33% (2)22% (2)Oy Ver
  • Doğu ülkeleri
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Alman müziğini severim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Her ne kadar Amerika Heavy Metal'in beşiği olsa da. Bende Metalci doluğum halde. Avrupa müziği çok daha kaliteli. Amerika pop ve r&b den başka üretim yapamıyor artık. Gerçi buna üretim de denmez. Sanal ortamda bilgisayar olusturulmus bir alt yapı. Üstüne küfürlü sözler.

0|1
    0|1
    • Heavy metalin beşiği bence ingiltere ve Almanya

• Heavy metal (bilinen kısa adıyla metal) 1960'lı yıllarda İngiltere'nin Midlands Bölgesi ve ABD'de gelişmeye başlayan rock müzik türüdür.

Kültürel kökeni: 1960'larda İngiltere ve ABD

:) Sanırım fifty fifty

• Evet bu konuda anlaştık işte

• Millet popüler kültürleri yarıştırmış ama teknik olarak modern müziğin temellerini Avrupa attı. Bugün hala seviyelerine yetişilemeyen müzik dehaları yetiştirdi. Ama müzik batıya anadolu üzerinden taşındı bir çok felsefeci bilgin tasavvufçu müziğin felsefesini doğudan batıya taşıdı. Bir çok enstruman Asya üzerinden avrupaya ulaştı. Müzik felsefesi yapılsa tabiri caizse Iranlılar ve Cinliler avrupaya kıçlarıyla gülerler:)

0|0
    0|0
  • avrupa almanlar, ingilizler özellikle almanlar kaba dilleri sayesinde metalde harika işler çıkartıyo Ramms+ein <3

0|1
    0|0
  • Latin Amerika

0|0
    0|0
  • abd bu konuda çok iyi ama artık k-pop j-pop lar çok popüler olmaya başladı gelecek doğuda gibi gözüküyor ayrıca çince müziklerde gerçekten başarılı

0|0
    0|0
  • Doğu ülkeleri

0|0
    0|0

• ABD önde gibi.

afroamerikalıların rolü büyük

0|0
    0|0
Yükleniyor...