En çok hangi kitaptan etkilendiniz?

şu an hangi kitabı okuyorsunuz ve sırada hangi kitap var en çok hangisinden etkilenmişsiniz

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Kurandan etkilendim en çok açıkcası..

0|1
    0|1
    • Kur'an baş tacıdır rehberdir kurban olurum kitabıma onu diğer kitaplarla kıyaslamak bile haddim değil

• Neden kapanmadın o kadar etkılendıysen :D

• oglen seninle biraz atistik ama bu cevabin hosuma gitti :)

Kızlar Ne Diyor 8

• yarım bıraktığım 2 kitap var ikisinide elime almayalı kaç hafta oldu bilemedim şimdi. sırada hangi kitap var bilmiyorum. beni en çok etkileyen kitap simyacı olmuştur. şimdilerde simyacıdaki gibi seyahatler yapan yok çünkü.

0|1
    0|0
  • Maksim Gorki-Çocukluğum :) harıka anlatımı olan bı roman.. cok etkılenmıstım Maksım Gorkı harika bir yazar zaten.

0|1
    0|0
  • şeker portakalı ve onun ikinci kitabı. müstehcen diye yasakladılar. ınanma buna. bildiğin çocuk kitabı ve muhteşem. cok etkılenmıstım

0|1
    0|0
  • Beni etkileyen bircok kitap olmustu ama su siralar bir kitap okuyorum yeni evli cift kaza geciriyorlar ve kadin hafizasini kaybediyor hatta esinden nefret ediyor ama esi napip edip tekrar asik ettiriyor kendine. Cok hos, kalmadi boyle adamlar. :(

0|1
    0|0
  • grinin elli tonu. yazarına saygılar ellerinden öperim

0|1
    0|0
  • küçükken suyunrengi'nden çok etkilenmiştim.

şu an kitap okumuyorum..

0|1
    0|0
  • zar adam dan

0|1
    0|0
  • tavuk suyuna corba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ram oren - afrika prensesi var güzel bir kitaptır. Büyük Umutlar ilk okuduğum roman olduğundan haliyle sevmiştik onu :)

0|1
    0|0
  • Victor Hugo'nun Sefiller romanı beni çok etkilemişti. Fransızların aşka ve devrime bakış açısı insanı alıp götürüyor

0|1
    0|0
  • Cin ali serisinden cin alinin topacını okuyorum şu an çok etkileyici ısrarla tavsiye edilir

1|1
    0|0
  • Momo.

Çocukluğumdan beri en etkilendiğim kitap.

0|1
    0|0
  • Kemik Koleksiyoncusu

0|1
    0|0
    • gerçekten çok iyi kitaptır okumanızı tavsiye ederim jefrrey deaver'in kitabı seri katili yakalamaya çalışan genç bir bayanın hikayesi

• tamam inş tavsiyen için teşekkür ederim

• Sabahattin ali - kürk mantolu madonna

0|1
    0|0
  • Şah & Sultan...Yazar en büyk süprizi kitabn son sayfasna saklams

0|0
    0|0
  • en çok Harry Potter dan etkilenmiştim.. gerçek dünya çok sıkıcı, tekdüze.. sıradan olmayan her şey çekici geliyor bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...