Animekolik olmak ya da olmamak. anime tavsiyeleri?

Allahım son zamanlarda acayip bir boşluk var hayatımda. Türk dizilerinden nefret ettim, yabancılar sarmadı, kore dizilerine sardım, sonra animeler derken sonunda animekolik olmayı başardım :) yeni animeler takibimde zaten (blood lad vs.) ama şöyle beni tam saracak animeler var mı tavsiyeleriniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• pek bilinmeyen animeler bazen daha güzel olur.Birdy the mighty var iyidir.Working var ilk sezon sıkıcıdır ama ikinci sezondan sonra bağlar kendine.Ouji to Warawanai Neko var bu sene çıkan animelerden eğlencelidir. bunlar önerebileceklerim :)

0|0
    0|0
    • Ouji to Warawanai Neko bunu zaten askıya aldım harika bişey :D working ilk başta ilgimi çekti ama sarmadı sonra.

• evet kıza çok acıyorum ama yaa :D hangilerini izledin sen ?

• naruto izledim, darker than black yazdıklarım var. deat note ye çok kısa baktım öyle yani

Erkekler Ne Diyor 5

• BASİLİSK

HELLSİNG

HELLSİNG ULTIMATE

LAST EXILE

ELFEN LIED

GHOST IN THE SHELL

GHOST IN THE SHELL 2

AKIRA

METROPOLIS

1|0
    0|0
  • elfen lied izle, full metal alchemistte izle. Basketbol seviyorsan Slam Dunk'u şiddetle tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Death Note

link

0|0
    0|0
  • Vampir Hunter D ve ninja scroll u çok beğenmişdim zamanında. Anime olayı ile ilgiliysen mutlaka bulmaya çalışmalısın bence bu ikisini.

0|0
    0|0
    • vampir hunter daki adam resmen beni izleme dedi değişik bir tip :)

• Vampir avcısı olmuş bir vampir :) evt biraz değişik olması normal sanırım...Valla çok uzun zaman oldu bunları izleyeli bilmiyorum hoşuna gidermi fakat benim ilk aklıma gelen 2 anime budur. Umarım beğenirsin. İyi seyirler.

• teşekkürler...

• Hiçbir bilgim yok desem ... :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 yıl önce çok izlerdim , şimdi film harici hiçbir şey izlemiyorum , sanırım herkesin anime müptelası olduğu bi' dönem oluyor . İzlemediysen Mirai Nikki fena değildir .

1|0
    0|0
    • 2 yıl sonra evlenir de çoluk çocuğa karışırsam bende bırakırım heralde :9 ilginç geldi mirai

Yükleniyor...