Kadınları erkeklerden kaçıran olgu sizce nedir.

Neden en açık kadın bile kendine bakan on erkekten sadece iki üçünün bakmasından hoşlanıp yedisinin bakmasından sıkılır.kadınları erkeklerden kaçıran olgu sizce nedir.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• kibir çok değer az değer fazla konuşma az konuşma cinsellik konuşma maç konuşma kıskandırmaya çalışma çok entel konuşma kızın istedığı konuşma konusunu bulamama kız ak dese kara deme sıkma onu pohpohlamama çok pohpohlama ilgisizlik kızın dedıklerıne yanlış deme kendının dedıklerı doğru olcak illa o tavırlar kızın yanında baska kızlara bakma ya da mal mal sürekli ona bakma romantik olmama çok romantizm açık kızları eleştirme kapalı kızları eleştirme kadın ruhundan anlamama bunu belli etme kızlar hakkında bilmedığı şeylerı sorma kendını aşağılama bilgisiz görünme sordugu soruya bilmiyorum demek ya da uzun uzuuuuuuuuuuuuuuun anlatma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Konuşunca biten adamlar var.

Ağzını açmasa mükemmel olacak o derece.

0|1
    0|0
  • Bence fazla gereksiz harketlerinin olması.

Düz olmak varken dolaylara sapmanın pek bi' sahiciliği kalmıyor. Belli bir yerden sonra da sıkıyor.

0|1
    0|0
  • Seksi bir adam ilgilendiğinde hoşuma gidiyor tabi lakin herif abazan oldu mu koşarak uzaklaşırım mekandan.

0|1
    0|0
  • en açık bir kadın demişsin zaten iki tanesi üç tanesi bakmış deyiminle hoşlanmış. yedisi birden de bakarsa nasıl kaçmasın en açık olsa bile.

0|1
    0|0
    • burda yedi kişi birden bakmıyor ,1o erkek ayrı ayrı bakıyor fakat kadın ayrı ayrı bakan erkeğin yedisinden hoşlanmıyor.sadece 3 bakıştan memnun oluyor.burda aslında işlenen tema kendini beğendirmek isteyen kadın bile bir çok bakışlardan hoşlanmıyor.bunu namusuna düşkün erkeklerin bakışından sıkılan kadınlara indirgediğimizde ,kadının erkek gibi olmadığını iffet bakımından yaradılış olarak erkeklerden ön kulvarda koştuğu izlenimini çıkarabiliriz.

• Sende sağolasın:)

• Çok fazla yapmacılık var

0|1
    0|0
  • 10 da 10 yapmamak için mükemmel değiliz kanka (:

0|1
    0|0
  • kalitesizlik, asilsizlik.. bana göre bunlar

0|0
    0|0
  • Bakıştan bakışa fark vardır.

0|1
    0|0
    • bak bu cevapta güzeldi.

Biryerde okumuştum eper bir erkek bir kadına kötü gözle bakacak olursa kadın bunu hisseder huzursuz olurmuş.

• Bakışlar her şeyi ele verir zaten.

• gözler kalbin aynasıymış gözler yalan söylemez derler.

• doğal olan erkekler herzaman hoşuma gitmiştir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tipi, fiziği vede giyimi. Başka ne olabilir ki?

0|1
    0|0
  • Abazalıktır. Hayvanlıktır.

Bana göre

0|1
    0|0
  • abazan tavırlar...

1|1
    0|0
  • Karakteri, görünümü.

0|0
    0|0
  • Buraya gelen yorumlardan anladığım kadarıyla kadınların açık giyinmesindeki amaç beğeni toplamak teşhircilik hoşlarına gidecek birisi bakınca rahatsız olmuyorlar yani hatta hoşuna gidiyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...