Unıversıtenın ılk gunuu

evet yarın o gun ve cok heycan var :D ılk gun nasıl gecıyo soru falan soruyo mu hocalar ıste hangı okuldan falan yoksa lısede mı kaldı onlar :D

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• hangi okuldan mezunsun baban annen ne iş yapıyor diye sorcaklar sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım üniversite 3 gün 4 yıl değil kimle tanıstıysan onlarla ortamın olur herkes gruplasıyor kimse seni ortamına almaz söyliyim hocalar sorular sorar burası lise değil falan filan gibi şeyler klasik laflar ilk sene notlarını güzel tut bölüm deiştirebilir çift anadal yapabilirsin bunlarıda söylemezler sana

0|0
    0|0
  • Sana kitap tavsiyesi falan veriyorlar.

0|0
    0|0
  • bizde yarın muafiyet sınavı var ama gitmicem salı günü başlıyorum bende hayırlı olsun bu arada.

0|0
    0|0
  • Yalan univrste 23 aciliyor

0|0
    0|0
  • çık dışarı banklara yat uyu boşveeer

0|0
    0|0
  • kızım kimse gitmeyecek ki

:)

bunu ilkokul mu sandın ilk iki hafta üniv kimse olmaz

0|0
    0|0
  • heyecana gerek yok sıkıntı yapma cevap ver geç ilk başta ortamı yaptın yaptın daha da yapman zor olur ;)

0|0
    0|0
  • Ben ilk 2 hafta gitmemistim. Neyin heyecani sizdeki anlamiyoum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• orda her şey hocaya bağlı aslında. bazı hocalar var sanki zorla derse giriyor e durum öyle olunca da size dair hiç bir şey sormuyor. ilk gün nasıl oluyor, neler yaşanıyor sonradan hatırlamıyor insan. insan yeni ortam yeni insanlar arasında mal gibi kalıyor. sonra sonra alışırsın zaten.başarılar...

0|0
    0|0
  • Üniversitenin ilk günü nereye geldim ben, üniversite üniversite dedikleri bu muymuş diyebilirsin hayal ettiklerinle gerçekler uyuşmayabilir İlk Hafta garip geliyor sadece gelene gidene bakarsın o yani :)

0|0
    0|0
  • valla o ilk günü yaşamak güzel tabi bizim 4. sene artık ama ilk gün hocaları boşver otur bir banka gelen geçeni izle çünkü sonraki günler zaten o hocalar hep hayatında olacak kabus gibi

0|0
    0|0
  • Kimileri sorar kimisi kendini tanıtır çıkar..Bu kadar heyecan yapmayın yahu :)

0|0
    0|0
  • sadece hayal kırıklığı televizyonda ki gibi olmuyor

0|1
    0|0
  • Üniversitenin ilk günlerinde okula gitmedim , boşuna gerilme herkes aynı durumda .

0|0
    0|0
  • Oyun bahçesi değil orası .

Dersine çalış , yeter .

0|0
    0|0
  • Ben de heyecanlıyım. Az da tırsak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...