Kapat

Sizce Türkler islamiyeti nasıl kabul etmişlerdir?

işte link okuyun bakalım ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Dostum siteye geldiğin günden beri Müslümanlara hakaret ediyorsun.Ateistsen ya da deistsen de kendini bil bence. Saygısızlık yapmanın anlamı yok.

3|1
    0|0
    • sensin saygısız terbiyesiz sen daha fikir ifadesinin saygısızlık olmadığının bile farkında değilsin önünüze gelene işinize gelmeyen her karşı f ikri ifade edene saygısız diyerek aslında ne kadar büyük saygısızlık yaptığınızın farkında bile değilsiniz

• he tabi evren benimle doğdu o alanlara hiç girme 2 saat tartışırız başa çıkamazsın sonra küfür edip kaçarsın o yüzden hiç burda sakın tarihsel olaylara girme çünkü sana papağn gibi ezberletilmiş olan palavraların hepsinin doğrusu bende var

• Kesin öyledir :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• ''Aaa onlarında tek tanrı, bizimde tanrı. Yuupppiii'' diye değil herhalde

2|1
    0|0
  • Türkler, özünü korumalıydı. Türklüğü terk edip araplaşmamalıydı.

0|0
    0|0
  • nasıl olduğu mühim değil. her türlü Allah razı olsun

0|0
    0|1
    • kılıç zoruyla zorbalıkla atalarını ölümle tehdit etmişler farkında mısın?

• türkiye de liseliler benim gibiyse sen nesin ilkokul terk o zaman

• Arap kaynaklarında bile Türk'leri müslümanlaştırmak böyle geçerken, Türk'lerin bunu kabul etmemesi ne acı. Hepimiz tek tanrıya inanıyoruz, cennet yolu burası oley diye olmayacağını çoğu müslüman akıl edemiyor mu acaba? Neyse , kuran ne ki onu uygulayan insanlar ne olsun.. Birde buna hakaret demişler, gerçeklerden bahsetmek ne zaman suç oldu?

0|0
    1|0
  • alın şunu burdan

2|0
    1|0
    • sen gezicileri joplayan ve onları öldüren polislerin amirisinde onlara emir mi veriyorsun he gizli faşist

• evet nası çözdün

Erkekler Ne Diyor 3

• "türklerin inanç sistemine, sosyal hayatına en yakın din islam'mış, bu sebeple isteyerek müslüman olmuşlar" savı hikayeden ibaret. ilkokul çocuğu kaldırıyorlar herhalde. resmen bize bu şekilde anlatılıyordu. türklerin islam'ı seçme sebebi ya zorda kaldıklarından dolayıdır, ya da siyasi çıkar amaçlıdır.

0|1
    0|0
  • Bu konuyu ben de çok düşündüm kaynak bulamamıştım. Benim tezim şuydu, herhalde bütün ortadoğu yu ele geçirmek için müslüman oldular diyordum.

0|1
    0|1
  • madem zorla olduk göçebeydik o zamanlar basıp gideydik

0|0
    0|0
    • yazıyı okudun mu?

• hani diyorlar ya o sitelerde beni kurayza vakasını katliam diye anlatıyorlar ya ona ithafen.ya kardeşim şu hayatta bir dinim bir Yaradanım var benim inanmam namaz kılmam niye rahatsız ediyor sizi

• kardeşim inan git namaz kıl bana ne ben dinlerin uydurma olduğunu söylüyorum doğru bildiğim şeyi söylemek kendime saygı gereği ister inanmaya devam et ister etme ister git Budist ol

Yükleniyor...