Eğitim hayatında kaç yıl kaybettiniz

Lisede kaç kez kaldınız ya da ilk okulda ve ünide.. öyle böyle kaç yıl kaybettiniz ve ona rahmen üniyi okuyup iyi bir birey olabildinizmi ya da o yoldamısınız ?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• hiç kalmadım ama 1 yıl üniversite dondurup 1 yıl dersaneye gittim.2 yıl kaybım oldu.kayıp olarak görmüyorum ama lisede hazırlık okumamı da sayarsak 3 yıl gerideyim..

kalmak seni engellemesin.büyük ihtimalle o zaman önemsemiyordun.şu an bu soruyu sorduğuna göre bir ışık var sende.çabalayıp açığını kapatabilirsin..

0|0
    0|0
    • Dediklerin o kadar insana güç veriyor bilemezsin.

• İşte halimiz ne kadar saçma her cümle makara modunda bunları dememiz bile milleti oraya çekiyor. hayır ciddiydim teşekkürler gerçekten memnun oldum

• rica ederim.. umutlu ol.sadece senin çabana ve nasibine bağlı.kısa zamanda istediğin yerde olursun inşallah.kolay gelsin..

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç kaybetmedim.

Bundan sonra kaybedersem de bir şey ifade etmez.

0|0
    0|0
  • avantajlıydım liseyi 15-16 yaşlarında bitirdim.. hem erken başlamıştım okula hemde bizim zamanımızda kredili sistem vardı.. iş hayatına da 17 yaşında başladım ve eğitim hayatımda o şekilde devam etti..

0|0
    0|0
  • Kaybetmedim aksine 2 yıl erken başlayıp erken bitirdim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir kaybım yok. Yaşıtlarım hala üniversite okuyor, benimse işim gücüm var çok şükür.

0|0
    0|0
  • 2 yil kaybettim orta okulda.. ama simdi uni bitik cok sukur yinede :))

0|0
    0|0
  • Cok şükür hep dereceli bitrdim. Devam ediyoruz.

0|0
    1|0
  • Hiç kaybetmedim .

0|0
    0|0
  • Hiç kalmadım. Hatta erken yazılarak 1-2 yıl kazandım.

0|0
    1|0
  • Hiç sene kaybım olmadı öğrenim hayatım boyunca.

0|0
    0|0
  • 3 yıl kaybettım hemde bı hıc ugruna unıyıde okumadım hep bu yuzden sımdı dısarıdan okumayı dusunuyorum :(

0|0
    0|0
  • Hiç kaybetmedim.

0|0
    1|0
  • bir yıl lisede 2 yıl ünide kaybettim. iyi birey oldum mu bilmem ama iyi bir işim oldu şükür

0|0
    0|0
    • Kaç yaşında iş sahibi oldun ?

• Anladım. devamlılığını dilerim

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• bu ülkeye iyi birey lazım değil ki!koyun istiyorlar

1|0
    0|0
  • Kimse kalmamış ki soruyu yanlış sormuşsun :))

0|0
    0|0
  • 3 yıl

üniversiteye bir yıl geç başladım iki sende üniversitede takıldım

0|0
    0|0
  • ünide 1.sınıfı 3 yıl okudum...1 sene kayıpla mezun oldum...4 sene kpss ile uğraştım...atandım şimdi öğretmenim...iyi bir birey oldum denemez...tek hatam yanlış kişiyi sevmem oldu...asrın hatasıydı bu ...ikinci üni hayallerim vardı kayboldu gitti...

0|0
    0|0
  • Orta derecelerden tam gaz devam ediyoruz

0|0
    1|0
  • Kalmadım.

0|0
    0|0
  • Hiç okulda kalmadım...

0|0
    0|0
  • lisede sınıfta kaldım bir sene.. bir sene de tercih yapmadım bekledim.. şu an fizik tedavi okuyorum son seneme geçtim.. belki mükemmel değil başkalarına göre ama ilk 10 bine girebildim o kadar badireden sonra.. hayatımdan da memnunum :)

0|0
    0|0
  • ben Lise1 de kaldım şuan lise 3 üm 4 olcaktım işde son pişmanlık fayda etmiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...