Yasamin en zor anlari!!

Hayatta en zor an...

Bence bir sevdigini kaybetigimizde hayatin en zor ani o olmali

1|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle.ona ulaşamamak onla konuşamamak onla gezememek çok kötü bir şey ya.kalbinin bir kısmı yok olmuş gibi oluyor.kendini dünyadan uzaklaştırıyosun o an.yemek yemiyosun tv izlemiyosun bilgisayarda oyun bile oynayamıyosun.her anın onu düşünmekle geçiyo.onunla geçen dakikalar falan felaket üzüyor.

"yitirmeden anlamaz insan" diye boşu boşuna demezler.bir insanın gerçek değerini yitirmeden önce anlayabilmemiz çok mümkün değil.ancak o olmayınca ve bir daha onu kolaylıkla göremediğini bilince ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çaresiz kalındığı zamanlar...!

0|0
    0|0
  • Benim için işten geldikten sonra uzanıp tv izlerken kumandanın karşı koltukta olduğunu görmek yaşamın en zor anı :(

0|0
    0|0
  • evet sürekli yanındayı onu çok iyi tanıyordun iyi kötü günleriniz vardı ama şimdi yok oldu

0|0
    0|0
  • Aynen.senin dediğin zor

0|0
    0|0
  • evet öyle en zor anı o olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen öyle .

0|0
    0|0
  • eğer ölmekten bahsediyorsan kaybetmek demekle evet katılıyorum sana gelmez ki geri getiresin yaşanmamışlıkları yaşayasın ama normal olarak kaybetmekten bahsediyorsan hem o zor hem de unutmayı da geç unutulduğunu bilmek daha da zor...

0|0
    0|0
    • Evet olum kaybndan bahsedyrm cunku ben sevgilimi kaybettm , bu aciyi cok iyi blrm

• Çok acı olması gerek allah kimseye yaşatmasn size de sabır versin arkadaşım

• Değer verdiğiniz insanın bunu haketmediğini görmek

0|0
    0|0
  • kesinlikleeeee san katılıyorum janım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...