"Güneşi Gördüm!" ne demektir?

"Güneşi gördüm" sizin hissiyatınıza göre nedir?

• Mahzun Kırmızıgül'ün çektiği bir film.
    61% (25)64% (14)62% (39)Oy Ver
  • Annemin güneş açar açmaz çamaşır yıkma hormonunun tepe noktaya fırlaması ve çamaşır makinesine saldırması.
    12% (5)5% (1)10% (6)Oy Ver
  • Sevgiliyle gezmek için güzel bir gün olduğunu müjdeleyen mistik bir işaret.
    27% (11)31% (7)28% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim annem güneşi görür görmez nedense çamaşırlara atlıyor. Bence doğru cevap B. Anam güneşi gördümmü x10 çamaşırcı kadın gücündedir denir.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• şık ların hepsi geliyor extra bide bu güneşe güvenebilirmiyim kızımı nasıl giydirsem parka çıkarken diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Güneş diye bir kız vardır, onu görmüşümdür :D

Aa bir de Mahsun Kırmızıgül aklıma gelir ister istemez, ama en önce saçları

Bir de kıpırdak bir şey olurum güneşli havalarda. Bu ara hiç uğramıyor Ankara semalarına, tedirginlikle bekliyoruz, ha geldi ha gelecek diye.

0|0
    0|0
    • Bugün ist. da. Sordum ankaraya gidiyorum abi dedi. Yolda yani, geliyor onalyacağın... :)

• Bütün planlarımı güneşli günlerin gelmesine erteliyorum aylardır. Gelmesin artık daha iyi. "Havalar düzelince sigaraya yine ara vereceğim" demez olaydım.

• Hayır ben bu sene D vitamini alamıyorum dolayısıyla, ona yanarım. Kemik erimesi var yaşlılıkta mazallah

• Bencede güneşi görmek aman hava soğuk deyipte ertelediğim işleri yapmak.Bir de adam akıllı güneşi görsem odamı boyucam:))

0|0
    0|0
  • Umudunun arttığına hatta varlığına işarettir güneşi görmek...

0|0
    0|0
  • c diyorum :):)

0|0
    0|0

~ Ama ben kışın güneş açtığında derim genelde :D .

0|0
    0|0
  • hava sıcak demek

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • sen böyle bir soru sorunca aklıma şafak sezerin oynadığı kurtadam filmi geldi..

kurtadam arabanın içinde kırmızı ışıkta duruyo yandan bir travesti gelip şöyle diyor

-selam yakışıklı güneşi görmek istermisin ?

kürt adam böğürüp yüzünü gösterince bizim tro tirsiyo

- ay host ulan a...na kodumunun :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• umuutuurr.. umutlanmaktır.. hedefe yaklaşmaktır.. mutluluğa yaklaşmaktır.. olumlu bir şeydir.

1|0
    0|0
  • Mahzun Kırmızıgül'ün çektiği bir film

0|0
    0|0
Yükleniyor...