Dexter'ı nasıl bilirsiniz ?

Dexter'ı izleyen var mı ? Oyunculuk ve konu açısından nasıl buluyorsunuz ?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Michael C. Hall zaten takdire şayan bir Broadway oyuncusu. Tiyatro geçmişi olan birinin dizi oyunculuğu da muhakkak ki farkedilir derecede iyi oluyor. Bence Dexter gibi karmaşık bir karakteri canlandırmak için tiyatro geçmişi olan bir oyuncu seçerek en doğrusunu yapmışlar. Sadece Dexter için değil diğer oyuncu seçimleri de çok başarılı. Keza Debra'yı oynayan Jennifer Carpenter da Julliard tiyatro bölümü mezunu ve rolüne fazlasıyla yakıştığını düşünüyorum. Diziyi başladığından beri ilgiyle takip ediyorum. Kusursuz kahramanların aksine, kusurlu bir kahraman o ve bu onun daha çok sevilmesini sağlıyor bence. Şahsen Dexter gibi bir arkadaşım olsun isterdim. İdolüm diyemem ama katledeni katleden mantığını aslında içimde doğru buluyorum. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye katkıda bulunuyor. Keşke gerçek hayatta da bir Dexter'ımız olsaydı :) Her sezon daha da iyiye giden nadir dizilerden. Bitiyor diye çok üzülüyorum :(

2|2
    0|0
    • ha bir de bir drama dizisi olmasına rağmen içinde hayatın bir diğer büyük parçası komediyi barındırmaktan vazgeçmeyişini de seviyorum dizinin. Özellikle Masuka'nın dialoglarına hastayım :D

• o zaman 7. sezona kadar çabuk çabuk izle zira kendisi 7.sezonda geliyor :P

• :)) ritayla idare edecez artık napalım...

Kızlar Ne Diyor 9

• Seviyorum 4. sezondayım. Adam da gayet iyi ama eşini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Babam yüzünden 1-2 kez denk geldim idare eder

0|0
    0|0
  • son sezonda iyice duygularını keşfetmeye başladı ve normal bir insana dönüştü, ee böyle olunca eski çekiciliğini yitirdi zaten de son 2 bölüm kaldı finale, son sezon hariç mükemmel bir dizi

Ayrıca ben içgüdüsel olarak hayatımda bitecek olan herhangi bir şeye karşı kendimi düşmanlaştırırım ki bittiğinde üzülmeyeyim

0|0
    0|0
  • oyunculuklar türk dizilere göre çok iyidir. konu oldukça yaratıcıdır. dizinin işlenileşi izledikçe şaşırtıyor insanı. dexterin sağ duyulu, mantıklı yanını ölen babasıyla konuşma şeklinde göstermeleri alkışa layık bir ayrıntıdır.

0|0
    0|0
  • kate in oynadıgı bir bölüm var,dövmeci kız...

1|0
    0|0
  • İyi bilirdik

0|0
    0|0
  • severim, izlerim...

0|0
    0|0
  • katil olarak biliyorum...

0|0
    0|0
  • sevemediim gerçekçi oynamıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 8.sezona başlayayım ben hatırlattığın iyi oldu.

0|0
    0|0
  • Supernaturaldaki sam bir ara ruhsuzdu o haline benzetiyorum dexter'i

0|0
    0|0
  • iyi adamdır ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...