Sizce Uzayda Yaşam Varmıdır?

uzayda yaşam olup olmadığı ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.sizce uzayda yaşam var mıbizle hariç?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır ama ne şekilde bizimki gibi kalp akciğer v.s. gibi şekilde oluşmamışlardır daha farklı yapılarda oluşmuşlardır. Belki de ses çıkararak değil de sinyallerle iletişim kuruyorlardır belki de bizim hayal bile edemeyeceğimiz şekilde donanımları vardır. Marsta yaşam aranıyor ama nasıl bir yaşam marsta böcek aramak mantıksız belki farklı şekillerde varlıklar vardır. Belki orada bitki aramak ta saçmalıktır. Çünkü dünyadakinden tamamen farklı bir ortam var. Yerçekimi çok yüksek sıcaklık düşük v.s. v.s. Yani kısacası kesinlikle vardır ama önemli olan oradaki varlıkların ne şekilde olduğunu anlamak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Vardır

0|0
    0|0
  • yani islam dininde 124 bin alemden bahsediliyor.. bu alemlerin ne olduğu da tartışmaya açık bana kalırsa var yani bu evrende tek olamayız..

0|0
    0|0
  • vardir bence .hep merak etmisimdir ,orda yasayan canlilari

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 18 bin alem say ki içlerinden birisinde allahualem..

0|0
    0|0
  • tek olduğumuzu düşünmek yaratıcının gücünü hafife almaktır...18 bin alemin Mustafa sıdır peygamberimiz...

0|0
    0|0
  • düşüncek olursak bizim dünyamızda uzayın bir üyesi :D

0|0
    0|0
  • olabilir...

0|0
    0|0
  • var .

0|0
    0|0
  • bence varr..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• uzay,yada evren de dünyamizin büyüklügü cöldeki bir kum tanesiyse ve milyarda bire bile tekabül etmiyorsa dünyamiz,geriye kalan milyar ihtimalleri varolan ve varsayalimki 1´e tekabül eden dünyamizda sadece yasam olabilecegini düsünmek mantikli gelmiyor ayrica kurandada baska alemlerden bahsedilir,cennet ve cehennemi belkide bu baglamdada düsünmeliyiz ve harici yasam formlarinin olduguna inananlardanim.

0|0
    0|0
  • O kadar gezegen var. dünya küçücük diyoruz düşününce olması lazım be arkadaş. hiçte böyle şeylerde iyi değilim ama herneyse

0|0
    0|0
  • söylenilen alem sadece bu dünya içindir bu dünya bilinen 6.5 milyar yıldır var sizler ilk insan olduğunuzumu sanıyorsunuz..,ve ewet tabiki uzayda yaşam var ama uzay olarak düşünme onlarında bizimki gibi muhtemelen dünyaları var

0|0
    0|0
  • güneş sisteminden sonra koca galaksi hatta galaksiler var hayal bile edemiyorum yahu burada bizim dışında birşeyler vardır illaki.

Ama şuan insanlığın -yani NASA'nın-

aradığı yaşam biçimi akıllı yaşamlar değil, tek hücreli hayatta olur mantığındayız artık, nefes almasada olur hani.Bari fosilde kabuldür diyecek kadar kötü durumdayız anlayacağın :D

yani bunu öğrenmek için biraz erken doğmuşuz :(

0|0
    0|0
  • bak hocam sence var mı ? ; link (ama bu sadece bizim galaksi düşün daha bundan milyarlarca var ohoooooooooooooo...)

0|0
    0|0
  • Koskoca bir evren ve sadece biz? elbette bu düşünceyi getiriyor akla

Ama yaratılan en zeki canlılar olarak eğer uzaylı varsa ve uzaylıların bizden üstün teknolojiye sahip olması ayrı bir soru

0|0
    0|0
  • Ben gittim.Yok

0|0
    0|0
  • Ayda su bulundu, kesinlikle var

0|0
    0|0
Yükleniyor...