Denize kıyısı olmayan yerde yaşamak

evet bunu hep dusunmusumdur denıze kıyısı olmayan ya da cok uzak olan bı yerde yasamak nası bısey nası bı bosluk o ınsanlar ne yapıyor bos vakıtlerınde o nası bı hayat öle?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• deniz kıyısında büyüdüm çocukluğu geçirdim deniz ayaklarımın altındaydı ama şidi değil felaket bir duygu. içimdekilerden sesini dinlyerek arınacağım bir denizim yok burda : D

0|1
    0|0
  • denız bızım evden 5 dk cok mutluyum:D

0|1
    0|0
  • Deniz siz yaşanır mı yaa

0|1
    0|0
  • boş vakitlerimde kitap okurum müzikdinlerim açarım müziği sonuna kadar kızkardeşimle dans ederim annemle dedikodu yaparım internete girerim yürüyüşe çıkarım el işi yaparım yemek yaparım :) hayır yani ne demeye çalışıyosn ki insanların çoğu deniz olmayan yerlerde mutlu mesut yaşayabiliyor bu insanın kendisi ile alakalı bişey

0|0
    0|0
    • 1 sene kadar yasamanı ısterım sora yıne konusurz bu konuyu

• valla deniz olmayan yerde yıllardır yaşıyorum hayır bir sene farabi yaptım deniz olan yere ama sonçyine aynı.. ne farkederinsan mutlu olmak istediği yerde mutlu olur..

• bızede otuydu boceğıydı yetıyor.

0|1
    0|0
  • sen nasıl denize alışmışsan biz de aynı şekilde denizsizliğe alışabiliyoruz...afsdfg

0|1
    0|0
  • havuz var bızım burda olurmu ^_^

0|1
    0|0
  • :)

Denize uzagiz..denize yakin oturmak isterdim..

0|1
    0|0
  • Abartmayın yahu.

Sokakların sahile çıkmasa da seviyorum seni Ankara. <3

1|0
    1|0
  • Sanki bizim yaşadığımız yerin denize kıyısı var da her fırsatta çıkıp deniz kenarına gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • nefes alamam heralde deyip atıp tutmak geldi içimden ama insan mecbur olunca pek tabi yaşıyor...

0|0
    0|0
  • biz karacıyız o yüzden:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biz göl bulamıyoz sen deniz diyon :(

0|1
    0|0
  • denize kıyısı olmayan bir yerde yaşıyamam.

0|0
    0|0
  • Yaşayanlar nasıl yaşıyor?

0|0
    0|0
  • ben yaşayamam, çok açık ve net.

0|1
    0|0
  • nediyo bunlar ya denizsiz yerde yaşayamazlarmışda bunların adı ne oluyoki

0|0
    0|0
    • boş konusma

• sanaldan konuşmak kolay cesaretin var mıgörüşelim bir seninle

• korktum sımdı pardon abı

• Ben de dusunemiyorum ama seneye bir omur gecirmek icin Munih'e gidecegim. Munih'i birak Bavyera'nin denize ya da her hangi bir su birikintisine kiyisi yok. Nasil olacak bilmiyorum.

Bi' "Frankfurt*Main" degil.

0|1
    0|0
    • orlarda kapalı olımpik havular vardır ısıtmalı falan onlarda ıdare eder:)

Yükleniyor...