Burmuda üçgeni desem aklınıza gelen ilkşey ne olurdu?

benim aklıma coğrafi bir terim olduğu geliyor ama farklı yorumlamak ister miydiniz şu an bermuda üçgeni ülkemizde de var mı?

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla yaz baslarinda uc kisilik gruplar halinde dolasip sacma sapan renkli bermuda pantolonlar giymis apaci erkekler geliyor benim aklima killi killi bacakli iiihhhhhh

0|0
    0|0
  • Denizlerde dibe doğru oluşan hortum geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • Şeytan geliyo aklima

0|0
    0|0
  • Bermuda değilmiydi o yaaa :D

0|0
    0|0
  • Canavarlar Denizi :)

0|0
    0|0
  • Burmudamı ? Bermudamı? Benim aklıma şeytan geliyo ne alakaysa :-D boşver saçmaladım okuma bile :-)

0|0
    0|0
    • bermuda güzelim ama klavyenin azizliği ne demek okuma saygı duyuyorum yenisiniz sanırım bu arada hoş geldiniz

• bermuda haklısınız okumamam sizlere saygısızlık olur bu arada yenisiniz sanırım hoş geldiniz canım

• İngilizce dersinde işlediğim aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Yasama - yürütme - yargı .

0|0
    0|0
  • kötü olayların yaşandığı yer geliyor aklıma :)

0|0
    0|0
  • cinsellik kategorisinde sorsaydin daha iyi olurdu .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bermuda şeytan üçgeni bilimsel olarak yanıtı şudur:Derinlerde bulunan doğalgaz zaman zaman basınç dolayısıyla yukarı çıkamaz ve hidrat denilen beyaz tortu oluşur bu maddeler kayaların altında kalmadığı sürece yukarı çıkmaya başlar.Bu maddeler havadanda,sudanda yoğunluğu daha küçük maddelerdir.Suyun yüzeyine kadar çıktığında suyun kaldırma kuvvetini ve yoğunluğunu düşürdüğü için bir boşluk açılır. Yukarısında gemi olsun uçak olsun aşağı düşmeye başlar,içeri çekilir hidrat miktarı tükenince ise boşluk i kapanır.Kuzey amerikalılar destan türetmeye meyilli olduğundanmı bilinmez ama coğrafi olarak miami ile okyanus boşluğu arasındadır

0|1
    0|0
  • scooby doo

0|0
    0|0
  • erdoğan, gül ve öcalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...