Şehrinizin belediye başkanı olsaydınız şehriniz için

Ne tür yenilikler getirirdiniz ? Halkınızı memnun edebilir miydiniz ?

Güncellemeler:
Memleketinizin nelere ihtiyacı var ? Memleketiniz neresi ?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Burda yere saksı koysam iş yapmış olurum ve halk sever çünkü buranın belediye başkanı herhalde türkiyedeki en berbat beld. Başkanı. 1 yıl olmadı bütün şehri kilit taşı kapladı en az herhangi bir yeri 4 kez eşip kapatı ve şimdide tekrar asfalt yapıyorum diyor bunlar bizim vergilerimizle yapılıyor ama umursayan yok normalde yetmeyen alt yapı ve yol hizmetleri şimdi daha yetersiz çünkü yolların yarısı kapalı ki bu mantıklı bir kapatma değil bir uçtan başlayıp diğer uca kadar yapma yok yollar açık kapalı açık kapalı saçma bir durumda birde bunun üzerine yerli nüfus kadar arap geldi şehre sağolsunlar yani şehri şuan b*k götürüyor yürüyecek kaldırım bile yok onlarıda güya yeniden yapıyorlar işte bu yüzden yere bir saksı koysam bile iş yapmış sayılır ve bu cahil halk tarafından beğenilirim :/ burdan kilit aptiye sevgiler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hiçbşey yapmazdım şehri b*k götürürdü

1|0
    0|0
  • Makarna dağıtımı yapardım hala makarnayla oy toplandığı zanneden zihniyetler var belki onlar oy verir hizmete gerek yok makarna halleder

2|0
    0|0
  • Havaalanı'na ihtiyacımız var.

1|0
    0|0
  • Çok Şey Yapacağımda :( işte yapamıyorum

0|0
    0|0
  • walla metroyu dayardım her yere :D en lazımı bu Ankara da İzmir de ankaraya deniz getirirdim :D izmirde iş çok say say bitmez :D

1|0
    0|0
  • Halkımı memnun edemezdim çünkü o koltuga oturunca yapmak istediklerimi de yaptırmazlardı heralde, ya bir iftiraya ugrar halk gözünde küçük düşürülürdüm, ya da suikaste kurban giderdim :)

0|0
    0|0
  • o kadar çok şey var ki yazmaya erindim ama şunu söyleyim NY örnek alır bütçemle orantılı gelişmeler yapardım.

0|0
    0|0
  • Şehir benım ıcın ne verrse bende onu verrdım. hersey karslıklı canm..

0|0
    0|0
  • İlk yapacağım iş Komple bir fiber altyapı olurdu :D

0|0
    0|0
  • ben bursadayım bursa da her şey var bir eyfel kulesi gibi dünyaya reklam olan bir popiler şey lazım

0|0
    0|0
  • deniz getirirdim..

0|0
    0|0
  • şehiri yıkarım baştan yaparım. new york gibi

0|0
    0|0
  • ah ah belediye başkanının eli kolu bir yere kadarama ben halkımı mumnun ederdim

0|0
    0|0
    • hendekliyim :)) en önemli eksik benim gördüm iş imkanı var ama adamlar istedikleri gibi at oynatıyo onlara bir düzen sağlardım yeni büyük fabrikaları ilçeme kurmak için çabaalrdım

• denizi getirirdim buraya çünkü bir o eksik

0|0
    0|0
  • genelev :)

0|0
    0|0
  • suriyeli sığınmacıları türkiye'nin geneline yayardım

0|0
    1|1
  • bu zıhnıyetle yapacak olanında onunu keserler sıradan seylerın harıcınde bişey yapmak zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...