Bir dili kolay ogrenmenin yolu?

bir yabanci dili, kolay ve hizli bir sekilde ogrenmenin yollari nelerdir? kurslarin disinda neler yapilmali?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• eğer zamanın sınırlı değilse yani şu vakte kadar öğrenmem gerek demiyorsan eğer hiç zor değil ve gramer de bana lazım değil dediyorsan hiiiiç zor değil açıkcası.. sana bir program verecem onu hergün çalış. "rosetta stone" diye dil programı var ben oradan italyanca çalışıyorum kuzenim o program sayesinde ispanyolca ve rusca öğrendi ingilizce nin yanı sıra. ama bu program sadece konuşma öğretiyor en temel düzeyden alarak. üstelik ingiliz ve amerikan aksanlarına göre de ayrılıyor. bu program haricinde mutlaka oradaki cümle kalıplarıyla ilgili kendin de örnek oluşturmalısın (bu kural sadece bu program için geçerli değil bu en temel kural temel tabi)..

benden bu kadar tavsiye ama o programı şiddetle tavsiye ederim kesinlikle kullanmalısın. orada her dil var.

1|0
    0|0
    • merhaba.. peki ben bu programi nerden bulabilirim, bir yerden indiriliyor mu?

• google da yaz indirme linkleri olabilir oradan bulabilirsin.. bende kuzenden topluca aldığım için..

Erkekler Ne Diyor 12

• Kolayı olmaz yöntemi olur resimli ilk seviye hikaye kitapları al onlarla başla çevir oku çocuk kitapları olsun ama böyle böyle devam et...gramer istersen kursa git derim ben ama konuşmak istiyorsan anime izle ingilizce alt yazılı önce nasıl söylenildğini öğrenirsin vs..

1|0
    0|0
  • Gramer çalış, internette yazış ve dizi vs. izle/ cdsi falan varsa kitaptan takip edip cdden dinle çok işine yarar, bilg.de ya da telde(wechat mesela) cam'den konuş ve tabi konuşurken özgüvenin yerinde olsun yanlış olsa sıkıntı olmaz ama tabi kursa ya da ülkesine gitmek çok daha işe yarar =)

1|0
    0|0
    • grammer yapmistim biraz kursta. ama sonra devam edemedim.. evde ilerletebilir miyim grammeri? kursa ne zaman tekrar gidebilecegimi bilmiyorum..

• İlerletebilirsin tabi gramer kitapları ya da konu anlatım videoları işine yarıyacaktır.

• kolay yol yok malesef:( gününün yarısını harcarsan ilgilenirsen öğrenirsin. okuma-film-müzik-bilmediğin kelimeler felan baya zaman gerekiyor.

1|0
    0|0
  • o dili konuşulan ülkeye gitmek

1|0
    0|0
  • O dilin kullanıldığı ülkeye gitmek.

1|0
    0|0
  • alt yazılı diziler ve filimler var onları izle bu sosyal chat programları var ekle benide yardım edebılırım

0|0
    0|0
  • ingiliz ingilizcesi dınleyrek ögrenmen zor. hollandalılar cok duzgun ıngılızce konusur onların aksanndan dnlersen ve kelıme calısırsan ögrenırsın. tabı temel seylerı bıleceksın :D

0|0
    0|0
    • grammer biliyorum biraz

• tesekkurler..

• rica ederim.

• öğrenmek istediğin dilin sözlüğünü al ve sözlüğü komple ezberle.

0|0
    0|0
  • gani müjde der ki: dil dile değmeden dil öğrenilmez.

0|0
    0|0
  • imkanın varsa o dili konuşan ülkede yaşa birkaç ay.

0|0
    0|0
  • klasik yöntem. dil dile değmeden dil öğrenilmez. sevgili yapcan :) antalyada yaşıyosan şanslısın. hangi dil bu bakalım

0|0
    0|0
  • dil dile değmeden dil öğrenilmez canım ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şarkı sözlerine bakarak müzik dinlemek ve yabancı bir arkadaşla yazışmak bumlar faydalı olacaktır.

1|0
    0|0
    • bildigin bir site var mi sarkilarla ilgili?

• aaa ben buldum bak bitane site... link

tesekkur ederim sana da :)

• rica ederim kolay gelsin sana da.

• Kelime hazineni geliştir. Her kelimeyi 5 kere bakmadan yaz. Kitap oku bilmediğin kelimeleri es geçme mutlaka anlamlara bak. Nette kolay oyunlar var onları oyna

1|0
    1|0
  • o ülkeye gidip yaşarsan daha hızlı öğrenirsin.

1|0
    0|0
  • Kitap ve dergi oku bol bol.

1|0
    0|0
    • okuyorum ama anLAMIYORUM COGUNLUKLA

• okurken anlamını bilmediklerine bak sözlükten yaz deftere ezberle. anlamaya başlıycaksın zamanla. sabırlı olman gerek

• haklisin galiba..biraz daha sabirli olmalyim..

• Bir yabanci dili kolay ve hizli bir sekilde ogrenmek istiyorsan kulturuyle birlikte ogrenmen gerekir. Aksi takdirde eternal sunshine of the spotless mindi turkceye sil bastan olarak geciren arkadas gibi bisey olur cikarsin :D

0|0
    0|0
  • hangi dili oyrenmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bol bol dinlemelisin

0|0
    0|0
    • cok hizli konusuyorlar, bide sarkilarda cok hizli :)

Yükleniyor...