Android uygulamaları kullandığınız?

alengirli bir şeyler var mı üyekardeşlerim?

bu da son sorum olsun, hepinizi seviyorum dersem çok büyük yalan söylerim <3 kendiniz bakın.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ne amaçla bir uygulama istiyosun

foto

oyun

...

0|0
    0|0
    • yararlı, yaramasa da hoş olan uygulamalar :D ya mesela sky maps mi ne var gökyüzündeki yıldızları gezebgeli filan gösteriyo, bence hoş mesela

• çok teşekkür ederim :) yardım edebildiğime de sevindim :)

• ben de teşekkür ederim tekrardan :))

Kızlar Ne Diyor 4

• applopedi den temple run flan indir ya da baskka bisey meselaaa?

0|0
    0|0
    • yine appstoreddan applopedi gircem di mi?

• Alengirli şey ne

0|0
    0|0
    • böyle cafcaflı, tuhaf olur kullandıklarını yazsan da çok makbule geçer mycobains

• Vermesem de kırılıyor işte ...

• inşallah öyleleriyle karşılaşmazsın diyeyim o zaman

• Android yok bende =(

0|0
    0|0
    • canım ya, bir faydası yok zaten yeni aldım ben de heves ettim işte :(

• Clean master, line, instagram, evernote, app lock, cymera, du battery saver, fotorus, snappseed, player pro, tuneln radio.. bunlar bazilari

0|0
    0|0
    • Ha bide watpad var ordan kitap okuyabilirsin.

• tamam öğreneyim kapatayım o zaman, çok teşekkür ederim tekrardan :)

• Rica ederm.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş oyun olarak punc hero süper boks oyunu biraz insan üstü güçler kıyafetler insan şekilleri var ama gerçekten süper oyun ama adamını geliştrmen gerekiyor oda zor hemen olmyor zamanla:) birde kungfu warrior var oda güzel bruce lee ye benzeyen bir karakter var oda güzel:) başka işine yarayacak kim arıyor diye uygulama var ulusal rehberde kayıtlı numaraların kime ait olduğunu gösteriyor ya da merak ettiğin kimin acaba dediğin numara dediğin numaralar bazılarını göstermiyor rehbere kayurlı değil diye advanced mobil care varr sistem temizleyici çok işine yarar belli saate ayarlayınca o saatte sistem temizliği yapıyor mx player var video oynatıcı tvgo var tv izleme uygulaması tunein radyo var mp3 cutter var mp3 lerin mesela hoşuna giden kısımlarını kesebiliyorsun zilsesi yapabiliyorsun...mp3 indir var yeşil aşağıya doğru ok var sembolünde gerçekten çok güzel istediğin şarkıyı youtube üzerinden indiriyorsun videoyu mp3 e çevirip indiriyor

0|0
    0|0
  • Bir sürü uygulama var hepsini nasıl sayayım .D

0|0
    0|0
Yükleniyor...