Sizce de orjinal albümler pahalı değil mi?

Aslında sadece albüm değil aynı zamanda kitap, fîlm videosu gibi bir çok yayınların orjinali pahalı. Tamam bir kaç tane alırsın da ben bir kaç tane ile kendimi sınırlandırmama ki. İsterim ki bütün eserlerin orjinalini alayım daaaa e para yetmez ki. Daha ucuza satsalar hem de sürümden kazanmazlar mı?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Pink'in the best of albümünü aldım, çift cd'li, 35 lira. Beğendiğim bir şey olunca fiyatını hiç düşünmüyorum nedense, gözüm kapalı alıyorum.

0|0
    0|0
  • Emek geçen bişeye göre pahalı sayılmaz.O ohale gelene kadar nelerden geçiyor ne emekler veriliyor. Bizim yaşam standartımız biraz ucuz.

0|0
    0|0
    • elbette aksini idda etmiyorum zaten ama pahalı hele ki bir öğrenci için. şahsen kendi adıma konuşayım orjinallerini satın alacak olsam; ay en az 10 yayın alsam vay halime

• Ne yazık ki ülkemizde ürünler pahalı değil... Vergiler çok fazla... Örnek olarak İphone 5c Amerikada ve bütün dünya da 99 dolara satılacakken ülkemizde tahminen 900- 1000 lira arasında olacak.. İşte fark burada ürünler pahalı değil vergiler çok fazla..

0|0
    0|0
  • Milyonlarca albüm çıkıyor...

Hangi birine para yetiştireyim :/

0|0
    0|0
  • pahalı değil be

avea müzik ttnet müzik vs bayağı ucuza satıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve