Bonsai ile ilgilenen var mı?

İlgilenen arkadaşlara veya bilgisi olanlara sorularım var.

Daha önce hiç bitki bakımı yapmadım sorumluluk ve vakit geçirmek ilgilenecek bir şeyler olması açısından az biraz dolanırken bu sanata denk geldim internette.Daha öncede görmüştüm ama ismini bilmiyordum.

Sorularım.

Çok fazla ilgi isteyen bir uğraş mı ?

Maliyeti ortalama ne kadar aylık.(Özel su,toprak vs.)

Ve güzel bir sonuç almak için yaklaşık ne kadar beklemem gerekiyor?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bonzai şu an çok popüler uyuşturucu olarak kullanılıyor . hapın ve marijuanın yaptığı kafadan çok farklı birşey yaşatıyor.izini olmadan bulundurman ceza evinin yolunu tutmana yeterlidir. uzak dur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ilgilenmiyordum fazla yinede yaşadılar pek bir şeyi yok sabıra dayılı.. Bitkiye görede degişiyor ilgi istegi.. Pahalı degil

0|0
    0|0
    • Hazır büyümüş şekilde mi aldınız yoksa tohum aşamasından itibaren mi büyüttünüz?

• Tohumdan büyüttüm japon krazıyla benjamin incirleri

• Neymiş bu ya bende merak ettim bak şimdi.

0|0
    0|0
    • özel tekniklerle ağaçların saksılar içinde budanarak ve bodurlaştırarak büyütülmesi sanatı

Google'da aratırsanız görsellerde güzel sonuçlar var

• Bakıyorum bende teşekkürler..

• Sen böyle söyleyince ilgilenesim geldi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim iklim yapımıza uygun bir bitki değildir.. Nem ve bol su ister ayrıca güneşi de soğuğu da sevmez..

Velhasıl evin içerisinde de teras balkonda da bir şeyi tamamlasanız bir şeyi eksik kalacaktır..

Yaklaşık 4 ay bebek gibi bakılmasına rağmen hayattan umudunu kesmiştir ellerimde..

Ama izlemesi bile katiyen hoş bir canlıdır..

0|0
    0|0
  • bonzai ve jamaica bu aralar milleti ölüm tribine sokuyor dostum dikkat :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...