Kafedesiniz ve şarkı çalmaya başladı ..?

arkadaşınızla bir kafeye gittiniz. otururken arka planda bir şarkı çalmaya başladı. bağıra bağıra şarkıya eşlik etmek istiyorsunuz. ah bir evde olsanız şarkıyı bağırarak söyleyeceksiniz. sizi bu duruma sokan şarkıları merak ediyorum :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• link geçen hafta bara gittigimizde calıyordu dunya umrumda degılkı bagırmamak ıcın kendıme neden sunayım ? kısa ve öz herkesin ayıbı kendıne benı elestıren önce aynaya bakmayı denesin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben şu an boşveeeer çok içtim yanıma geeeell boşveeer zaten kafam güzeeeeelll diye bir şarkı çığırmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • beğendiğim her şarkıya eşlik ederim. evde olmama gerek yok kafe diye sessiz durmam :)

0|0
    0|0
  • yok kendime bu acıyı cektiremem anca kulagıma tıkaç takarım öyle söylerim bunlardan biri tarkandan firuze

0|0
    0|0
  • hiç öyle ruh hasstası bir piskolojiye girmedim :D girdiysemde bagıra bagıra söylemişimdir

0|0
    0|0
  • Duman - ruyanda gorsen ınanma ılk basları agırda olsa sonradan deli gibi bagırarak soylenebılecek yelerı var =)

0|0
    0|0
  • bu şarkı çıksın şerefsizim eşlik ederim s.km dede olmaz link

0|0
    0|0
  • h t t p : / / w w w .youtube.com/watch?v=6bh-_oQaoh8

0|0
    0|0
  • Ben okey oynarken yaptım ama sıkıntı yok :D ben kendime göre takılırım etraf umrumda olmaz :D

0|0
    0|0
  • Kafede Buckcherry Crazy Bitch çalsa melodisi eşliğinde ritim tutar ve mırıldanırdım

0|0
    0|0
  • suavi yalı çapkını ve fatih erkoç gitme

0|0
    0|0
  • şebnem ferah günaydın sevgilim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Sesim güzel olsa etrafı takmamda :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir durum olduğunda genelde eşlik ediyorum tabi ki masamdakilerin duyacağı kadar.

0|0
    0|0
  • şarkı değilde mezdeke çalsa bilemicem..

0|0
    0|0
  • Söylerim nolcak cokta umrumda ha

0|0
    0|0
Yükleniyor...