Ilker Başbuğ suçlamalari hakkında ne düşünüyorsunuz?

Suclumu sizce suçlu olsa onu Orgeneral yaparlar mi kici kirik Üsteğmen evlenirken eşinin sulalesini arastiran tsk böyle bir haini Orgeneral yaparmi sizin düşünceniz ne bu konuda

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Adam elinin altındaki gücü kullanırdı çeteyi ne yapacak yahu! Zaten onu ispatlayamadılar, ama şüphe varmış diye ceza verdiler. Adi pislikler.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• oralar tahmin edilenden çok daha karışık bence. kurtlar vadisi boşuna tepki toplamadı o zamanlar

0|1
    2|1
    • Ya bir düşün Üsteğmen evleniyor esinin ailesini basdan aşağıya arayip tariyorlar ondan sonra evlenmesine izin veriyorlar. .mahkemelerin dedigi gibi birini oraya kadar goturmezler kellesini alirdilar..bence hukumetin askeriyeyi yola getirme operasyonu bu baska birsey değil

• Aferin sana akilli bidik seni.

• kesinlikle hak etmediğini düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tayyoş ve İsrail-Amerikan lobisinin oyunları. Ülkeyi eğitim, yargı ve askeriye olarak ele geçirme politikası. Başarılı da oluyorlar ya acı olan da budur.

0|1
    0|0
  • bu zamandaki her siyasi olay gibi yalan dolan elbette. 'sürec'in bir parçası bu oyunlar sadece. delil yok yargılama yok savunma yok hop adam içerde. adaletini seveyim dünya...

0|1
    0|0
    • Ya tamam arkadas bastakiler adam degilde bizim halkimizda tuhaf cogu taraf onu destekliyor hatta seviniyorlar Orgeneral i kodese attigi için.

• aziz nesin boşuna dememiş bu ülkenin %60ı salaktır diye...

• Aynen öyle kardesim..bunlar cunhuriyeti istemeyen kisiler padisahlik istiyor millet..osmanli devletinin sonunu bilmezler padisahlik rejimi isterler..

• link İlker Başbuğ ve O'nun gibilerini içeri alanlar da elbet bir gün o 4 duvar arasına girecektir Ali İsmail'lerin hesabı da bir gün sorulacaktır

0|1
    0|1
  • Emrinde binlerce asker olan birisi neden çete kurmakla uğrassin bende bunu soruyorum..

0|0
    0|0
  • kenan evren için suçlamalar haklı diyebilirim ama ilker başbuğ müfteridir. bu suçlamayı yapanlar kendi görüşlerini daha önceden savunanların intikamını ilker başbuğdan almaya çalışıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...