Yolculuk yapmayı sever misiniz ? Yolculuk sırasında ne yaparsınız ?

Bana beşik gibi geliyor hemen uyuyorum uyanıyorm tekrar uyuyorum sersem gibi oluyorum resmen ... film izleyenlere hele ki tüm yolculuk boyunca kitap okuyanlara çok özeniyorum.. sizler nasıl değerlendiriyorsunuz yolculuk zamanlarınızı :))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okuyabilirsin :) ama aşıksan eğer ve söylüyemiyorsan düşünmek için mükemmel bir zaman dilimidir :D okadar güzel hayel kurulurki ne sen sor ne ben anlatim yolun nasıl geçtini anlıyamazsın emin ol :D

0|0
    0|0
    • uyuyorum genelde :S midem bulanmasın diye metpamid alıyorum falan belki o mu etki ediyo bilmiyoum .)

• uyumak istemiyorum ama .. sersem gibi oluyorum falan

• pazar günü 5 saatlik bir yolculuğum var Bu sırada film izliyebilirim veya kitap okuyabilirim ama planım müzik dinlemek ve düşünmek düşünmek iyidir sende düşün bence

Erkekler Ne Diyor 7

• molalarda asla musakka,karniyarik yani patlican agirlikli yemek yemiyorum,depresiflestirdigini fark ettim kendimde,nedenini bilmiyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • hiç uyumam. genelde müzik dinlerim yanımda gazete okuyan biri varsa arada göz ucuyla bakarım :))

0|0
    0|0
  • Yolculuk benim en büyük hobimdir...

0|0
    0|0
  • Tek başıma isem film izlerim,telefondan oyun oynarım,yanımda birisi varsa onunla konuşurum.

0|0
    0|0
  • Film müzik uyuma etrafa bakma ama kitap okuma otobüste feci baş ağrısı yapıyo

0|0
    0|0
  • Uzun yolculukları sevmediğim için uçağı tercih ederim.

Yaklaşık 2 saat mal mal dışarı bakarım.

0|0
    0|0
  • film izleyerek ve etrafa bakınarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyurum genelde. Yada kitap film ilzeri

0|0
    0|0
  • Daha çok müzik dinlerim. Otobüste değilde uçak ile yolculuk yaparsam kitap okurum. Ve gideceğim yerde neler yapacağımın hayalini kurarım. :)

0|0
    0|0
  • Uzun ve gece yolculuğunu çek severim birde müzik oldumu deymeyin keyfime :)

0|0
    0|0
  • yolculuk yapmaya bayılırım ama arabalar beni hiç sevmiyor :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...