Hemşirelerin Sadist olması normal mi :)

Benim sınıftaki arkadaşlarım bir hemşire olayım kan alırken felan heryerini delcem erkeklerin diyorlar sizce bir hemşire sadist olabilir mi ? yoksa olmasına taamül yokmu

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onların bu tavrının sebebi erkeklerden ağzı yandığı içindir :)) İntikam alma duygusu gelişince de mesleğe vuruyor belirtileri :))

Ben o kadar hemşire tanıdım hiçbiri öyle değildi. Onlarda göreve başlayınca unuturlar :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hemşirelik mesleğine sabitlemeyi doğru bulmuyorum. her meslekten öyle sadistler çıkabilir ama şöyle de bir şey var: eğer soğukkanlı değilse ve iğneyle, kanla arası iyi değilse zaten o mesleği yapamaz. birazcık sadistlik de gerekli gibi sizin meslekte :)

0|0
    0|0
  • En son biri kan alırken ahh dedim acımadı yalaaann dedi dudağını büzüştürerek zevk aldığı belliydi demekkine:/

0|0
    0|0
  • tansiyonumu ölçecem diye kolumu kırmaya yeltenen hemşireler tanıyorum

0|0
    0|0
  • sanirim biride onu cok pis delmis :D

0|0
    1|0
  • Şimdilik ergenliğin vermiş olduğu hırs sadece büyüyünce akıllanırlar :)

0|0
    0|0
  • Sadist tabikide

0|0
    0|0
  • Daha 1. Sinifsin ilerde anlarsin ne mal oldugunu :)

0|0
    0|0
  • ben öyle bir hemşireye denk gelmedim. sanırım dalga geçiyolar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle oyleler :-)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak istemiyorum Ama Bazı hemşireler psikopat :S

Hiç unutmam bir defasında kalçadan ineyi soktu, öyle kaldı iğne, elini çekti, karşıdakine birşey tarif ediyordu. Gerçeken bazıları manyak olabiliyor.

0|0
    0|0
  • hemşire misiniz siz? yani bence arkadaşlar arasında söylenen bir şey hiçbirinin geröekten öyle düşündüğünü sanmıyorum, dikkat çekme, fark yaratma çabaları gibi geldi o cümle bana

0|0
    0|0
  • bende erkek hemşireyim götünüzü keserim akıllı olun :d

0|0
    0|0
  • gelsin delsin bakalım erkekte onun neresini deliyor görsün :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...