Izlediğiniz en berbat film neydi?

izlediğiniz en berbat film neydi?

benimki ''machine gun preacher''

gerard butler i beğenmeme rağmen film aşırı sıkıcı geldi

0|0
25|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Geneli düşünürsek ;

Dünyayı kurtaran adamın oğlu - Yorumsuz

Birdemic - Tamam, kült film diye bir kategori var ama iğrençlik ve saçmalık döngüsü içerisinde tam turlar atmak da ayrı bir kabiliyet.

The Hottie and the Nottie - Paris Hilton tek başına yeterli olmuş.

Gigli - İyi şarkı söylemek ile güzel film yapılmadığının en iyi örneği; J. Lo.

Glitter - Mariah Carey'e olan saygımı yitirmeme neden olan film.

Born to Raise Hell - Şişko bir Steven Seagal de hiç çekilmiyor.

Son zamanlarda izlediğim filmlerden ;

Iron Man 3 - Tam bir hayal kırıklığı.

2012 - Bu kadar mı kötü olur. Berbattı. Saçmalıklarla dolu bir film.

Battleship - Uzaylılara bağırarak : Og-lum, bizim gemimiz var. Sıkıysa denizde kapışalım

TransformerDark of the Moon - Elbette her filmde güzel bir kız olabilir ama o dudaklarını büzüp dünyayı koşarken hala makyajlı olması ve bunu topuklularla yapmasını eleştiri olarak kız arkadaşıma söyledim ; sen niye bunları yapamıyorsun ? *Çanta kafaya*

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - Keşke tadında bıraksalarmış.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

1|0
    0|0
  • İzlediğim en iğrenç film Flaş TV'de ibretlik dersler vermeye çalışan bir filmdi. Hani onları aşağılamak gibi olmasın çünkü bazı filmlerini beğeniyorum. Filmde karısı en yakın arkadaşıyla beraber oluyordu. Karısını evde yakalıyordu. Ama filmin sonlarına doğru. Film şüpheyi anlatıyordu. Artık filmin en sonları dehşet bir son bekliyorsunuz hani adamın boğazına yapışıp hesap soracak falan diyorsunuz artık. Fakat adamı kovalarken araba çarpıp ölüyor. Filmin vermek istediği mesajı bugüne kadar kimse anlayamadı.

1|0
    0|0
  • Mağara.

1|0
    0|0
    • hahha merak ettim şimdi bak :D

• 2007 de izlemiştim :D o zamanlar The Cave diye bir film piyasaya sürülecekti adamlar çakmasını yamamış orjinalinden önce piyasaya sürmüşlerdi milleti kekleme amaçlı :D

• Evim sensin. bide sinemada izledim türk filmi izlememe rahmen.. Allah beni yıllar sonra böyle bir türk filmiyle sınadı

2|0
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil' in başrolünü oynadığı--->> Bay E

Filmi

Bir film bu kadar vasat bu kadar dandik olabilir

Mustafa Sandal' ın müziği ve birçok ünlü oyuncunun varlığı bu filmi kurtarmaya yetmiyor..

Sinan Çetin' in fiyaskosu diyebilirim :)

cut.

1|0
    0|0
  • İsmini hatırlamıyorum ama bir kaçtane var.Sinemada uykumu getiren.

1|0
    0|0
  • moby dick guncel veriyonu. Harbi dick gibi film. Hayatimda boyle boktan film izlemedim sirf kufur etmek icin izliyorum rahatliyorum/

2|0
    0|0
  • Okuduğum kitapların senaryolaştırılarak film çekilmeye "çabalanması" zaman zaman sinemadan nefret etmeme neden olur..

Hiç bir kitap okunduğu güzelliği ile filmleştirilememiştir..

İzlediğim en berbat filmler ta kendileridir.

1|0
    0|0
  • mistik olaylar...aklıma ilk gelen film bu oldu...

1|0
    0|0
  • Nedense emeğe saygı duymak gibi saçma bir huyum var

1|0
    0|0
  • bu link

1|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımla gitmek zorunda kaldığım "aşk tesadüfleri sever" diye salak bir film.

1|0
    0|0
  • Veba dıye bır fılmdı sanırım 2 saat bynca kız hasta oluyo snnda öluyo atraksıyon yk :D

1|0
    0|0
  • A Serbian Film

İzlemeyin izlettirmeyin bu film insanlık tarihinde bir leke yahu

1|0
    0|0
  • hangini sayayım yahşi batı mesela

1|0
    0|0
  • bal süt yumurta

1|0
    0|0
  • Çok Film Hareketler Bunlar. Verdiğim paraya acımıştım berbatında ötesi.

1|0
    0|0
  • samanyolunda izlediğim filmler

1|1
    0|0
  • Prometheus

1|0
    0|0
  • Dün izlediğim çok saçma olan verdiğim paraya acıdığım şeytan-ı racim :D sakın gitmeyin. :D

1|0
    0|0
  • paranormal 4

1|0
    0|0
  • Kelebeğin Rüyası

1|0
    0|0
  • spring breakers diye konusu olmayan aptal bvi film tamamen p*rnografik olayları için izleyenler var

1|0
    0|0
  • üç die bir filmdi

fılm basladı ve ılk 20 dakıka kımse konusmadı :(

1|0
    0|0
  • GDO karakedi pek gülemedim ama iyi sahneler var benim mizah anlayışım bu filme uygun değildi sadece

1|0
    0|0
  • Shaolin futbolu berbattı ama bayaa güldüm :)

0|0
    1|0
  • dark water... japon versiyonu... yorum yazmiicam merak eden izlesin

0|0
    0|0
  • Doroty Mills hatırladığım en berbat film kategorisinde en tepede.

0|0
    0|0
  • Bay E

Into the Wild

Natural Born Killers

Pearl Harbor

Limitless

0|0
    0|0
  • Bir kadının seks günlüğü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 25

• ismini hatirlamiyorum da tarif edilemez birsey cok berbatti, yaklasikta 3 bucuk saat suruyordu, boyle bir film mi olur, cokta b.ktan bitti ama cokta hak etti bunu, gozleri cekik kizil dereli bir kizdi sanirim, bir avrupaliyla evleniyordu, ama filim 3 bucuk saat sessiz gecti birbirlerinin dilini anlamiyorlar ya... ask hikayesi guya... birsey de anlamadim zaten o kdr yavas gelisiyordu ki :/

1|0
    0|0
  • Blue valantine :P Bööö.

1|0
    0|0
  • paranormal activity.

1|0
    0|0
  • tropikal fırtına. hala filmin ne ile alakalı olduğu konusunda fikrim yok.

1|0
    0|0
  • truth or dare

1|0
    0|0
  • Tanrının Kitabı ve bulut atlası çok sıkılmıştım.

1|0
    0|0
  • ismını hatırlamıyorum ama yabancı brı fılmı arkşla sınemeya gıtmıştık bırde ayıp olmasın dıye çıkmamaıştımda uyumuştum :D:d

1|0
    0|0
    • sinemaya gece gidince bende uyuyorum film nolursa olsun :D

• ice age 2 ye gitmistik Antalya da ilk kez Turkiyede sinemaya girmistim o zaman (yurt disinda yasiyorum) filimin ortasinda ara verildigini birinci defa yasiyordum, neyse bana bu cok uzun gelmisti, hafifte uykum gelmisken bir gozlerimi yumayim demistim, gidis o gidis :D tum ikinci yariyi kacirmisim :D

• guzel ama 3D idi hemde ilk 3D filimde buz devriydi galiba zamaninda neyse ilk 3D lerdendi... filmin sonunda beni uyandirdilar resmen :D kendime bile kizamiyordum artik uykuya ne kdr derin dalmisim ki agzim yuzum kizarmis o derece yani, los los ne oluo filim mi sinema mi falan halleri yasiyordum, neyse artik olmustum yaaa napim ama ufff cok kotu guzel birsey kacirdigimi da biliyorum uyku basmis iste :)

• napcaz şimdi...iğrenç bı fılmdı.

1|0
    0|0
  • The Host güzel filmdi ama sıkıntıdan öldüm :(

1|0
    0|0
  • paranormal activity tüm serisi berbat -,-

1|0
    0|0
  • dunyayı kurtaran adamın oglu

1|0
    0|0
    • dunyayi kurtaran adam zaten bir dert oglu baska bir dert olmustur XD

• Nuri Bilge Ceylan'nın "Uzak" filmi ödüllü film olabilir ancak hiç bir filmde o kadar sıkılmamıştım. zaten o filmden sonra da ödllü filmlere karşı bir önyargı oluştu bende.

1|0
    0|0
  • 30 yıldır izliyorum galiba biraz daha izleyecem

1|0
    0|0
  • paranormal activity

1|0
    0|0
  • epic movie mk film benzeri

1|0
    0|0
  • A.R.O.G.

1|0
    1|0
  • Cem Yılmaz filmleri..

1|0
    1|0
  • kız kardeşime aşığımadında tam bir bokluktu konusu miğdemi bulandırdı adam öz kardeşiylen ilişkiye giriyo kızda kabul ediyo devamını miğdem kaldırmadı izlemedim yok böyle salaklık dimi? :)

0|0
    0|0
  • beyaz bant. düşündürücü ama kötüydü.

0|0
    0|0
  • aşık shakespare sanırım doğru yazdım yaklaşık bir 8 yıl oldu...

0|0
    0|0
  • Berbat film izledim diyorsanız bir de Begotten izleyin

0|0
    0|0
  • 20 dakika zor dayanmıştım adını tam hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • Mumbai Günlükleri,güzel ama sıkıcı

0|0
    0|0
  • Dünyayı kurtaran admaın oğlu.ve daha bir sürü sçamalık var ama bu cok fenaydı

0|0
    0|0
  • adını feriha koydum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...