Dünya Fotoğraf Günü'nde kendi mutluluğunun fotoğrafını çekip KScanlarla paylaşmaya ne dersin?

KScanlarla yarışmalar düzenleyip eğlenmeyi sevdik. 19 Ağustos Dünya Fotoğraf Günü'nü de fırsat bilerek, bu sefer görsellerimizi yarıştıralım dedik. Çok merak ediyoruz, acaba sizlerin mutluluk kaynağı ne? Peki bunu fotoğraflayabilir misin?
Cevabın "Evet" ise yarışma detaylarımız:
- Yarışmamız 14 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olup, kazananlar 19 Ağustos 2017 Dünya Fotoğraf Günü'nde açıklanacaktır.
- Yarışmaya katılmak istediğiniz görsel orijinal, size ait olmalıdır. Arama sonucu bulunan görseller yarışma dışı bırakılacaktır.
- Kazananlarımız 4 kız ve 4 erkekten oluşacak ve sürpriz hediye çeklerinin sahibi olacak. :)
- Yarışmamıza tek görsel ile katılma şartı vardır.
- Dilerseniz, beğendiniz görsellere artı vererek bize destek olabilirsiniz. :)

Senin mutluluğunun fotoğrafını heyecanla bekliyoruz KScan. :)

Güncellemeler:
Fotoğraflarınızı ekleyip, yarışmamıza katılmak için SON 2 GÜN!

Ve işte kazananlarımıza verilecek sürpriz hediye çeklerimiz: Kazananlarımız 4 kız ve 4 erkekten oluşacak. 3 kız, 3 erkek üyemiz Sosyopix 'ten 40 TL'lik hediye çeklerinin sahibi olurken; birinci olan 1 kız ve 1 erkek üyemiz de Sosyopix'ten 100 TL'lik hediye çeki sahibi olacak ve kazanan görsellerinin basılmış hali adreslerine gönderilecek. :)
Katılan herkese çok teşekkürler. Yakında kazananlarımızı bir Bence ile duyuracağız. Takipte kalın. :)

28|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için Mutluluk ise Annem.
    Beni doğuran beni yetiştiren her konuda yanımda olandı Annem.
    Şimdi aramızda değil ama bir yerlerden beni izlediğini biliyorum ondan geriye kalansa bu resim. Benim için sonsuz mutluluğun resmi.

18|7
    0|0

Kızlar Ne Diyor 265

• Hayır derim.

0|0
    1|0
  • Mutluluk kaynağımın resmi değil belki ama şu yaşıma kadar belki de en mutlu olduğum, mutluluğumun gözlerimden okunduğu, benim için en önemli, en güzel günümden bir fotoğrafım. Erkek arkadaşımı annemle tanıştırdığım gün.

İlk defa ve doğru kişi olduğuna inandığım biriyle gerçekleştirdiğim bir eylem ve onların birbirlerini çok sevmesi, çabuk kaynaşması sonucu yüzüme yansıyan mutluluğumun resmi😊

7|8
    8|0
  • En çok anne olmasını istediğim can ve ondan bir parça, candan öte can... İşte mutluluk bu.

17|5
    0|0
  • "Benim mutluluk kaynağım nedir?" diye düşündüm soruyu görünce. Ailem, dostlarım, dünyamıza yeni dâhil olmuş minik yeğenim, kedilerim, kitaplarım ve daha nicesi.. Saymakla bitmez..
    Meğer mutlu olmam için, şükretmem için ne çok sebebim varmış. :)
    Keşke birden fazla fotoğraf yükleme hakkımız olsa idi.

Ben tek fotoğraflık bu hakkımı, köy çocuklarımın fotoğrafını paylaşarak kullanmak istiyorum. 2016 kurban bayramına ait bu fotoğraf.
    Kısıtlı imkânlara ve türlü zorluklara rağmen yüzlerinden eksik olmayan gülücükleri, bayramımı bayram yapmıştı.

Buyrun :))

18|4
    2|0
  • Ne çekeceğini bilmeyenlere gelsin
    cdn-st1.ofpof.com/.../...uz_780x438-uq6th8bfq4.jpg

Güzel yarışma başarılar.

12|3
    10|1
  • Butun zorluklara rağmen hayata tutulan benim beyaz meleğim ( küçük bir kaza sonucu Beynimize darbe aldık boynumuz tutmadi iki gun anneyi ememedik felç olduk ama Şu an dimdik ayaktayiz sukurler olsun küçük mucize o benim)

16|2
    1|1
  • O'nun gibi bir liderin ATAM olması.

13|10
    6|5
  • Benim mutluluğum bir çocuğun yüzündeki tebessüm.
    Ben mutsuzken bile üzüntümü hafifleten tek şey bir çocuğun
    ' Tek gülüşü ' Ve ben o gülüşü görünce kalbim kaburgamın altına sığmaz.
    Benimkisi de böyle bir mutluluk işte.:))

8|4
    7|2
  • Bu yarışmaya iki fotoğraftan biriyle katılacaktım. Çünkü dünyada beni mutlu eden iki şey var sadece. Birincisi çocukları mutlu etmek. İkincisi hayal kurmak. İlk koyacağım fotograf markette görüp çikolata aldığım iki küçük kardeşin ellerinde poşetle sevinçle koşmasıydı. Arkadan onları çekmiştim. Onların gülüşü beni mutlu ediyor çünkü çocukken pek mutlu değildim 😅 diğer resim de moralim bozukken umutsuz olduğum zamanlarda gittiğim kitapçı. Ben edebi roman bilmem ama hayal gücümü geliştiren, beni heyecanlandıran yüzlerce kitabın arasında olmak, onları istediğim zaman alabileceğimi ve sayelerinde milyonlarca farklı hayale dalacağımı bilmek beni diğer her şeyden daha çok mutlu ediyor. Dediğim gibi yardım etmek ve hayal kurma dışında beni mutlu eden hiçbir şey yok ki ikisi de birbiri olmadan hiç. Hayallerim insanlara yardım etmekle ilgili. İlk fotoğrafı atmadım çünkü reklam olarak laf söyleneceğini düşündüm. İkinciyi de atmak istedim sadece. Kazanmak için değil. Sadece mutluluğu paylaşmak için.

5|4
    4|2
    • Aynı hayale bende sahibim insanlara iyilik yardım ettikce öyle güzel bir enerjiyle doluyorumki sorma? hele kücük cocukları sewindirdigim zaman dahada cok mutlu oluyorum şunu farkettinmi? kücük bir cocuk gözüne baktıgı zaman seni çözüp anlıyabiliyor yani icine inip nası biri oldugunu hemen anlıyor we ona göre ya tebessüm ediyor ya da huzursuzlasıyor cogu cocuga ben baktıgım zamanda gözlerini benden alamıyor cünki ben cocuklara sewgi dolu bakışlarla bakıyorumda ondan!!! yani onlar duygularınızı niyetinizi hemen anlıyabiliyor, keske dünya capında insanlara faydası dokunan bir grupta yer alabilsem dünya ayaklarıma bağ olmasa? yok faturalar yok taksitler yok iş güç? bir keresinde afrikaya gitmeyi düşündüm orda yardıma muhtac cok insan war ama daha cok sewgiye ihtiyacları war, böyle benim gibi düsünen biriyle hayatımı birlestirmeyi cok isterim ya nasip 🥀

• Dogru gerçek bazan tek kelimede yatar destan bile yazsan cewabı ya ewet olur ya da hayır, inan şu an özgürüm ama sanki köle hayatı yasıyorum beni kücük bir karınca bile mutlu ediyor öyle büyük nedenlere ihtiyacım yok!!! yaratıcı herseyi bolca yaratmıs ama bazı bencil insanlar aç gözlü oldukları icin paylarına düsenden fazlasına sahip oldukları icin diger cogu insan ya aç ya sefil yaşamak zorunda kalıyor bir kaynaga göre 200 para babası dünyada yaşayan 4 milyar kişinin toplam gelirine denk gelirleri warmış, yiyemicenden fazla mala fazla paraya sahip olmanın ne anlamı war? hiç yok tabi!!! buna aç gözlülük denir we bir awuç toprak en zenginın gözünü kolayca doyurabilir sewgiyle kal 🐦🐝🐆🇹🇷

• @kadir1976 haklısın demekten başka seçeneğim yok çünkü bunları ben de çok düşündüm. Ama insanlar açgözlü. Teşekkürler sizde sevgiyle kalın

• çocuklarım (öğrencilerim)

https://i.hizliresim.com/lWA2op.jpg

6|5
    2|0
  • Benim mutluluk kaynağım mı yoksa huzur kaynağım mı? Bilemedim.
    Bakmayın, bir deri kapak ve sayfalardan oluştuğuna bu defterin.
    Her sayfasında, gece 4-5 nöbetlerinde bana eşlik eden cümlelerim var o sayfalarda.
    Yeni bulunan sarmal galaksilerden tutun da William Shakespeare kadar, yüzü güneşli Sabahattin Ali'ye kadar, Barış Manço'dan tutun Müzeyyen Senar' a kadar birçok yaşanmışlığın düşündüklerimle sentezleşmiş hali mevcut bu sayfalarda.
    Huzur ne ki, ya da mutluluk..
    Her gece hiç usanmadan, mütemadiyen huzurun kapısını aralıyorum.
    Sizin için hiç iken benim için çok ve varolan tek şey..

6|5
    6|1
  • İşte benim mutluluk kaynaklarimdan birisi

https://i.hizliresim.com/gW1lqR.jpg

12|5
    3|1
  • Buda benim kızım bebişkenn ♥
    https://i.hizliresim.com/Prb3LQ.jpg

11|0
    2|1
  • Mutluluk; sevdiğim adamla, yıllar önceki bir fotoğrafta beraber aynı kareyi paylaşmak 😍❤

10|3
    2|0
  • benim mutluluğum tavsanim

9|2
    1|0
  • 🙏🏻💙

10|4
    2|2
  • benim için su sebegin saklabanligi

10|2
    2|0
  • Bir avuç mutluluk :)