Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Merhaba, prof makineyle çekilen fotoğrafları faceye nasıl kısa sürede atabiliriz bilgisi olan ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba bilişim dünyası.Makineyi doğrudan bilgisayara bağlıyoruz.Sonra Seçmiş olduğumuz fotoğrafları bilgisayara aktarıyoruz.En sonunda www.facebook.com adresine girip üye girişi yapıyoruz.Karşımıza çıkan ekranda fotoğraflarıma tıkladığınızda fotoğraflardan oluşan albümü hemen görüyoruz.İster yeni albüm (aile,arkadaşlar,sevgilim ve ben vb) açıyoruz istersek daha önceden mevcut albümümüze girip fotoğraf ekle diyoruz.Sonra çıkan sekmelerden fotoğrafların bulunduğu klasörü işaretleyip fotoğrafları cekiyoruz.sonra yükle diyoruz.İstersen etiket ekleyerek arkadaşlarımızı şaşırtıyor,isterseniz şakalaşmalar yapabiliyorsunuz.Elveda bilişim dünyası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fotoğrafları jpeg formatında farklı kaydedin. kalitesi %3 oranında düşer ama hiç belli olmaz. ki faceye yüklenince de düşüyor zaten. bu nedenle farklı kaydettiğinizde fotoğrafın boyutu %70 oranında küçülüyor.

0|0
    0|0
    • İsimlerini JPG diye değiştirdim olurmu?

• olmaz. isimleri zaten jpg, jpeg'dir. ikisi de aynı format. resme sağ click yap, düzenle de, dosya'dan farklı kaydet yap. boyut düşsün.

• makınanın bellegınden kart okuyucu yanı varsa kolay

0|0
    0|0
  • bilgisayara yükle oradanda istedigini yap

0|0
    0|0
  • kısa sürede atamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilgisiyar usb bağlantı kablosu yok mu?

0|0
    0|0
    • Fotoğrafları bilgisayara attım fakat faceye çok uzun sürede yükleniyor

Yükleniyor...