Yumurta yedim yarına kaslarım çıkar mı ?

Bir arkadaşım dediki 5 tane katı yumurta ye özelliklede beyazından ye yarın rambo gibi olursun kasların çıkar dedi az önce yaptım hepsini yedim yarına kaslarım çıkarmı kızlar bana hasta olurmu bret pid gibi olurmuyum

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş eğer öyle olsaydı millet boşunamı club lere para veriyor yer on tane yumurta rambodan daha beter olur öyle şey olmaz yumurtanın kaslara etkisi var ama o kadar abartılı değil yani .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yarina gel yanima sni istiyorum askim o guzel kaslarinla hahahahahahajahahahah

0|1
    0|0
    • yaa kaslarım olunca ilk çarşıya çıkarım :D seç beğen al

• Keklemisler seni oglum o yumurtalari da seni keklemek icin kullanmislar malum yumurtasiz kek guzel kabarmiyor

• civciv olursun :D

1|0
    0|0
  • tabiki çıkar ama kasların değil yağların .. afiyet olsun :D

1|0
    0|0
    • sağol bide güzel sosladım lezzetliydi şimdi yarın karın kaslarım çıkarmı ben six pacuk istiom

• yumurta yeterli değil spor yap :)

0|0
    0|0
    • sahil yakın ikindine çıkıp yürüsem

• hahah şişko musun yoksa :) yapabildiğin kadar artık

• yok kilom normal

• 0|0
    0|0
  • haah dikkat ette bu havada alerji olma :D

0|0
    0|0
  • tabi olursun arkadasının senınle dalga gececek hali yok ya

0|0
    0|0
  • Bret pid asdgsgdaban

0|0
    0|0
  • Dalga geciyo bu

0|0
    0|0
  • Buna inandiysan artik ne diyelim biz?

0|0
    0|0
    • niye

• o nedir lo

• Sen bu gidisler sag el kalabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Senden olsa olsa yumurtanın kabuğu olur

0|0
    0|1
  • 5 Yumurta günlük protein ihtiyacının yarısını karşılar kilon 60 - 70 arası ise . 5 Yumurta protein dolu olduğu kadar yağda var spor yapmadığın sürece aldığın proteinin anlamı olmaz . Spor yapacaksın ki o yağ gidecek protein kalacak ve kasların beslenecek. Hergün 5 yumurta yersen kasların çıkar ama karaciğerinde yağlanabilir faydalı olduğu kadar zararıda var su iç 8-10 bardak günlük .

0|0
    0|0
    • aynen su çok içerim ama bitek barfiks çalışsam bide yumruta yesem olurmu evde alet var babamın barfiksi

• :) Kardeşim dalga mı geçiyorsun sen sadece barfiksle bişeyler etsende vücutun o kadar iğrenç bir görüntü alır ki kendinden nefret edersin çalıştırıyorsan bütün kasları çalıştır şınav çek mekik çek zıpla hopla barfiks çek internet elinin altında bak işte

• şaka gibisin :)

0|0
    0|0
  • böyle oturmayla sadece yumurta yemeyle olmaz , protein takviyesi yapıyor ama sporla beraber katkısı dokunabilir

0|0
    0|0
  • çıkar ama kolestrolün çıkar

0|0
    0|0
  • dikkat et hasta olma 5 yumurta yenir mi bir günde bide alışıkta değilsindir

0|0
    0|0
    • yaa bişey olurmu la

• yalnız karnım aşırı tok kahvaltıda fazla bişey yemedim aslında yumurtadanmı oldu acba

• kardeşim yumurta protein deposudur tok tutar baya ama fazlası zarar atasözü var zaten

• Dua et civciv sıçma

0|0
    0|0
  • Hergün sabah 5-6 yumurta ye bol bol süt iç sporda yap özellikle güreşe git hayvana dönersin ama 5 yumurta yeyip bişey beklemekle olmaz sporla iç içe olman gerekiyor .

0|0
    0|0
Yükleniyor...