Hollanda nasıl bı yer orda yasayan ınsanlar bılgılerınızı alabılır mıyım?

hollanda nasıl bı yer orda yasayan ınsanlar bılgılerınızı alabılır mıyım? ozellıkle den haag da nasıl bı yer guzel mı negatif ve pozitif seyler neler orda yasayan kısıler lutfen detaylı anlatırsa sevınırım sadece orda yasayanlar cevap yazsın ıyı gunler

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Hollanda'da kaliyorum ve gayet güzel bir ülke lakin Türkiye'de yasamayi daha çok isterdim.. Hollandanin Rotterdam kentinde otturmaktayim; Denhaag çokta §ahane bir yer degildir.. Rotterdam'da otturdugum için demiyorum bunu; En güzel neresi derseniz; Bana göre eglence olarak Rotterdam1,

Amsterdam2 lakin bazilarina göre tam tersi'de olabilir... Amsterdam ba§kent Ve Türistlerin özelikle bulundugu bir neden ise Sadece Hollanda'da Esrar bol oldugu için ve cafelerde içmesinin bir tehlikesi olmadigi için Amsterdam tercih olarak seçenek arasinda'dir...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tavsiye etmem yaşana bilecek bir yer değil tatil için uygun bir yer ama dayımlar orada yaşıyor esrar serbest gideceksen dikkatli ol zencilerle beyazların kavgası gibi bir hava var

0|0
    0|0
  • Hollandanın inekleri meşhurdur bir Sağmada yaklaşık 30-35 litre kadar süt verirler boyları 5-7 metre arası uzunluktatır deniz seviyesinin altında olan tek ülkedir teknoloji ve hayat yaşamı gelişmiş topların ve lezbiyenlerin meşhur olduğu bir ülke :)

0|0
    0|0
  • Ben rotterdamdayim.turkiyeden baska ulke tanimam her yonden.burdA her bok var. Yaridan cogu allahada inanmiyor.suratsizlar.domiz eti yiyeyiye domuz gibiler

0|0
    0|0
  • berbat biryer tatil icin guzel ama yasamak icin cok sikici monoton sosyal hayat sifir is ev baska bisi yok tatil icin gel ama sakin evlenipte buralara gelme pisman olursun ben 15 yil oldu hayatimin en buyuk hatasini yaptim

0|0
    0|0
  • benim akrabalarim var orada bir kac kere gittim.

fena degil ama dikkatli olman lazim cok iyi degil ve esrar serbest orada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşım orda doğup 15 yaşında Türkiyeye geldi sonra 19 yaşındayken hollandaya geri döndü. Çok güzel ve temiz bir yermiş ama eşcinsellik çok yaygın. Mezun olmak çok kolaymış, dersler felanda oldukça kolaymış örneğin bizim lisede gördüğümüz matematiği onlar Üniversitede görüyor

0|0
    0|0
  • havasi suyu guzel degil.

insanlarda suratsiz.

0|0
    0|0
    • Havasi suyu iyi deilmi? Dunyanin en temiz suyu hollandanin yuh yani

• Hallo :) cok guzel yer dogma buyume ordanim

cogu kisiler soylemis

soft drugs kullanmak serbest

ve baska ne diyim cok serbest bir ulke

0|0
    0|0
  • Hollanda gayet guzel bir yer. Insanlari biraz kaba ama çok kulturlu ve açik gorusluler.

0|0
    0|0
  • Güzel yerler ama Hollanda'nın kuzeyi kadar refah değil. Suç ve çete oranı daha fazla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...