Yeni biscolata reklamını izlediniz mi?

Yeni biscolata reklamını izlediniz mi yine süper, dehşet tipler mevcut nerde bu tipler ya türkiye de hep barı kıllı göbeklileri görmeye mecbur mu biz türk bayanları kaderimiz bumu ya batsın bu dünya :))

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

• hahahaha o zaman buna bakın ve tekrar düşünün link

hem erkek dediğin az göbekli ve kıllı olur yani gerçekçi olalım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu biscolata ilk BİM de satılmaya başladı :D O değilde bu biscolata güzel ama reklam yüzünden biz yiyemiyoruz :D kasiyerin "-lan topmudur geymidir acaba" diye düşünürmüki :D

1|3
    0|1
    • :)))))))))) artıyı da kaptın en iyi cevabıda hadi yine iyisin

• SEN BİLİOSUN İŞİ ARKADAŞ:))

• çikolata hastasıyımdır :D

• bizde rus kızlarına bayılıyoruz..

0|5
    2|0
  • Aynı duyguları rus ukraynali hatunları görünce yaşıyoruz :-D biz diyoz mu pos bıyıklı kızlara karsıyız diye :-) maksat içi güzel olsun kalp güzelliqi

0|2
    0|0
  • Konuyu açan kişiye sormak istiyorum,

Kıvanç Tatlıtuğ,Burak Özçivit,Okan Yalabık,Engin Altan Düzyatan,Mehmet Günsur, beğendiğiniz erkekler değil mi?

Bu adamlar bahsettiğiniz kıllı,göbekli Türk erkekleri mi?

Yoksa siz her Rus kızını süper model sananlardan farksız mısınız?

:D

0|2
    0|0
  • Herkes kaderine razı olmalı .

0|0
    0|0
  • link

Aklıma geldi,arkadaki üçlüden ortadaki "ehe" diyen benim.

0|0
    0|0
  • göğsü gıllısı bile sana bakmazki

0|3
    0|0
  • Geçen italyadayım inanır mısınız sokaklar hep öyle adamlarla dolu.

0|1
    1|0
  • bakma sen onlara onlarda italyan erkeği çogu kıllıdır; göbeklerini sporda eritir sonra epilasyonda kılları kazıtır onlar :D

0|0
    0|0
  • Bisküvi reklamı yapacağız diye kadınlarımızın ayarlarıyla oynadılar ulan.

1|1
    0|0
  • biz de size mecburuz, olur öyle boşver

0|2
    0|0
  • Tamam reklamları izleyin ama Türkiye'de ki insanlara laf atmayın. Şahsen tarif ettiğin kişi değilim.

0|1
    0|1
  • İzledim. Biraz daha definasyon yapmaları lazım...

0|0
    0|0
  • bizde kıllı türk kızlarını görmeye mecbur muyuz ? malesef evet

0|1
    0|0
  • sırf tipe bakarak adam seçenler keybetmeye mahkumdur

0|1
    0|0
    • oo salak espiriyi yapmaya beni mecbur bıraktım amaa Ruhlar aleminde de yasamıyoruz ki peh peh peh...

• bak şu biscolata nın yaptığına.: )

0|0
    0|0
  • her turk killi gobekli degil ki :)

0|0
    0|0
  • batsın t.c o zaman dünyanın ne günahı var, git onlara sende

0|0
    0|0
  • bizimde kaderimiz batsın italyan kızları ruslar fena fizik var türkler 160 cm

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• O reklamlardaki adamlar bir içim su ve burada yorum yapan erkekler onları kıskanıyorlar.

2|0
    0|4
    • neden kıskanalım kı asıl sen onlara erısemedıgın ıcın kıskanıyosun

• İlla denk geliyor izliyoruz da, bazı arkadaşlar netten açıp tekrar tekrar izliyormuş. Çok abartılı geldi bana. Benim sevdiceğim daha tatlıdır, daha sempatiktir, daha yakışıklıdır, daha uzar gider. Her şey sevmekten gelir kızlar, boş verin biscolata erkeklerini siz. Herkes erkeğine baksııın:)

0|1
    0|0
  • Hepsi kıllı, göbekli değil. Heykel gibi olanları da var. <3

1|5
    2|0
  • İzledim ama ... hiçbiri Carlos değil ki :((

0|0
    0|0
  • Abdest bozdururlar vallah :))

1|0
    0|1
  • soruna da 5* tatlım, kıskananlar çatlasın da patlasın, bizim de azıcık gözümüz gönlümüz açılsın, di mi yaa;)

1|0
    0|2
  • Ordaki bacaklar varya o bacaklar benim ;) şu an evde biscolata erkekleri tarafından besleniyorum. mood lar, üzümler, kirazlar allah allah...

0|0
    0|0
  • Adamlar hic yakısıklı degill ya hic begenmiyoom onlarıı :)

0|1
    0|0
  • yeni reklamdakileri daha çok sevdim

0|0
    0|0
  • bir turk erkegi gibi degiller ama

0|3
    0|0
    • hı evet kıllı göbekli degiller katılıyorum bıyıklarıda yok:))

• Biscolata can can :)) hele ki İtalyan :D

0|0
    0|0
  • son derece haklısınn yaa bizde grmek istiyorzz onları canlı kanlıı..bktık maganda türk erkeklerinde (herkes dahil değilll)

0|0
    0|0
  • ama bu ülkede bir kıvanç tatlıtuğ var bir çağatay ulusoy var bir mehmet günsur bir burak özçivit var neyse varda var bir sürü boşverelim italyanı fransızı :D

0|0
    0|0
  • OF taş ya onlar gercek mi ki

0|0
    0|1
  • oof of beni hassas noktamdan vurdun yaa, italyanına ve fransızına bitiyorumm.. vuhuu : )

0|0
    0|3
  • izlemezmiyim :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımın hepsi heykel gibi

0|0
    0|0
    • biblo gibiler ya valla arkadasım hepsi bir fabrikadan cıkmıs gibiler off :))

• Ya ben sevmiyorum biscolata erkeklerini. Sorunum ne olabilir? Gerçekten, çok iticiler hatta.

0|0
    0|0
    • bünyen alıskın degil şimdi hep cevremizde kiler kıllı göbekli ya normal insan böyle olur dioruz biz türk hanımları..normal canım begenmemen:))

• Yok ya :). Bana sadece kastan ibaret geliyorlar. Yüzü hoş olan yok.

• eskileri daha iyiydi :( ahhh carloss :(

0|0
    0|1
  • İzleyemedim

0|0
    1|0
  • Her izlediğim de titriyorum.

İmza: Biscolata reklamında ki taşlar fan üyesi.

0|0
    0|1
    • Tuzluk beybim paylaşımcılığına hastayım biliyorsun <3 İtalyandan beklentim baya yüksek. Allah bir yerden alıp bir yere vermiştir. O bakımdan :)

• Saol kardeş yaa hemde ne depe depe:p

• reklam aklıma gelince yatak odası sesi çıkıyo benden. öyle böyle etki değil:( ama ben kamilleri de seviyorum. nefes alan tüm erkekleri seviyorum aslına bakarsan.

0|1
    0|0
    • erkekleri seviyoruzz nefees alsın yeter mi felsefemiz göbüşlerini Kıllarınıda seviyoruz mecburumuz elimizde olan bunlar haklsın olanla mutlu olmak ta gayet mantıklı:Ppp

Yükleniyor...