Rockcı olmak için ne yapmalıyım?

rockcı olmayı çok istiyorum ve hep rock müzik dinliyorum ama tarzımı nasıl değiştireceğimi bilmiyorum

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bi kaç rock konserine farklı tarzların, kendininkini bulursun düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ahahaha güldüm baya ya.

1|1
    3|0
  • öncelikle iyi bir rock dinleyicisi olmalısın ;)

ayrıca rock bir yaşam tarzıdır dayatmayla ya da benzemeye çalışmakla olmaz...

0|0
    0|0
  • 6 vesikalık bir de ikametgah lazım (:

vesikalık önlü arkalı olcak beyaz zemin üstünde

1|1
    1|0
  • Rock dinliyorum diye simsiyah giyinmeler zincirler falan cok sacma. Hangi tarzı dinlersen ona mı bürüneceksin ? rock için siyah arabesk için takım elbise reggie için rasta saçlar falan.

0|0
    0|0
  • rammstein dinle rocktan nefret edeni bile metalci yapar o kadar iyi bir grup

0|0
    0|0
  • Özenti olmaya gerek neyi seviyorsan onu dinle.

0|0
    0|0
  • sen bırak rock falan saçma işler onlar sen rapçi ol

1|0
    2|2
  • tam cevabımı göndermiştim sorun kalktı :( :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• rahat ol farklı tarzları özenceğine kendi tarzını yarat

0|0
    0|0
  • Özenti olma bunlar icten gelen zevkle alakali secimler

0|0
    0|0
  • Kendin ol.İlla bir tarz yapıcam diye uğraşma :)

0|0
    0|0
  • Sayende güldüm :D:DDd

0|0
    0|0
  • Ergenus Style .

0|0
    0|0
  • Ben şahsen rock sevmem ama senin düşüncen sonuçta. Burada espiri anlayışı zayıf ve akılları sıra kendilerini komik sanan , dalga geçtiğini zanneden bazı garip kişiler vardır , cevapları ona göre oku ve moralini bozma

1|0
    0|0
  • Bu tarzlar 4 5 yıl önce vardı ve benimde tarzım emo ,rock ve metal,punktu çok popülerdim bulunduğum şehirde çok açık giyinir, rengarenk saçlara,piercinglere,dövmelere sahiptim,değişik giyinirdim . şimdi modası kalktı bunların tabi ben moda veya özentilik diye yapmadım ben özgür ruhlu ve çılgın bir insan olduğum için bu tarzlara büründüm beni yansıttığı için. ve şimdi yapma derim herkes güler çünkü modası geçti ben ergenken yapıyodum

1|0
    0|0
Yükleniyor...