Kitap okuma sıklığınız nedir?

1 ayda ortalama kaç kitap okursunuz ne türlerden hoşlanırsınız ?

müptelası olduğunuz bir yazar mevcutmu ?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• vaktim varsa kitap elimde sürünmez 2 güne biter

harici akşamları 10-15 sayfa okur yatarım

akıcı olan her şeyi severim,sosyal mesaj içerikli kitapları okuyamam

yazar da seçmem

bi yazarın bazı cümlelerini tatlı tabağının dibinde kalan şerbet gibi yalama ihtiyacı hissederken bazı cümleleri için "ya bir biptir git yani yazılacak şey mi şu" diyesim geliyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kitabın sürükleyici olmasına ve benim zaman bulmama göre değişiyor .. Ama en az 1 ayda 1 kitap bitiriyorum bazen 2 -3 de olabiliyor .. Genelleme yapamayacağım değişiyor çünkü ..

0|0
    0|0
  • Sayı ile ölçmem, çünkü kitabın doluluğuna/derinliğine/nitelikliliğine göre değişkenlik arz eder.

Ahmet Altan'ı epey severim.

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitaba bağlı bazen 1 ayda 1 kitabı zor bitirirken bazen aynı kalınlıktaj bir kitabı 1 günde bitiriyorum. Dan Brown hastasıyım. Çocuk kitabı yazsa gider alırım. O derece.

0|0
    0|0
  • Haftada 2 kitap okurum.

0|0
    0|0
  • Bazı kitapları Aylarca bitiremiyorum,bazı kitapları o kadar seviyorum ki 1 günde bitiveriyor.Kitap seçimime bağlı biraz.Dikkatimi çeken kitabı alırım genelde konusu olarak,tür farketmiyor :)

0|0
    0|0
  • Belirli bir sayısı yoktur, ama okurum. Klasiklere bayılırım. Madam Bovaryi okudum en son. Sabahattin Ali, V. Hugo. Grange. Dostoyewski.. Bunlar harikadır.

0|0
    0|0
  • Her ay en az iki kitap Canan tan ve debbıe macomber hastasıyım

0|0
    0|0
  • her ay bıraz ımkansız ama yılda en az 8-10 kıtap okurum

0|0
    0|0
  • kitap okumayı seviorum ama okuyamiyorum basımı ağrıtıyor çünkü.

0|0
    0|1
  • Haftada 1-2 kitap bitiririm kocaman bir kitaplıgımız var dibi yok.. Kütüphane bile sayılabilir bazı ülkeler için hatta..

0|0
    0|1
  • ayırt etmiyorum ne olursa akşamları işim yoksa uyumadan önce okumayı seviyorum

0|0
    0|0
  • ayda rahat 5 kitap biter. Ahmet Ümit harikadır.

0|0
    0|0
  • bu aralar hiç okumuyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fareler ve insanlar - Steinbeck

0|0
    0|0
  • valla kardeş ygs ye girecem ya paragraflar için okumaya başlayacağım yoksa kitap okumuyorum ama hergün gazeteyi baştan aşağı okurum

0|0
    0|0
  • 6 ayda her biri yaklaşık 400-450 sayfalık 9 cilt bitirdim yani günde ortalama 20 sayfa kitap okuyormuşum :D

0|0
    0|0
  • kitabın uzunluğuna göre değişir. 500 sayfa civarındaysa ayda 1 kitap, 200-250 sayfa civarındaysa ayda 2 kitap okunur.

0|0
    0|0
  • Emile Zola hastasıyım bu yaz 16 kitap bitirdim öyle deyim

0|0
    0|0
  • bu ay sonu evde interneti iptal ediyorum. zaten tv izlemiyorum.

2 laptop 1 tablet var. hepsini satıyorum. tümden kitaplara vuracağım kendimi

0|0
    0|0
  • kitap okuma sıklığım

-hiç (:

0|0
    0|0
  • Çok kitap okudum da roman olarak tek kitap okudum başkada yok.

0|0
    0|0
  • ortalama % 0.0

0|0
    0|0
  • Okul zamanı 2 haftada 600 sayfalık 1 kitap bitiriyorum da yaz tatilinde 2 tane okudum sadece :(

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı hiç sevmem ama dergi okurum ...

0|0
    0|0
  • 1 yılda ortalama -1 milyon kitap okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...