Okuduğunuz en güzel kitapları söyleyebilir misiniz?

Okuduğunuz en güzel kitapları söyleyebilir misiniz ? Yazarları ile birlikte

Güncellemeler:
konu ile ilgili cevap veren herkese teşekkür ederim. bir takım espiri yaptığını zanneden arkadaşlar da kendi sığ dünyalarından umarım kurtulurlar. Kitap söyler misiniz diyorum. Söylemek istemiyorsan yazma. Bilmiyorsan susmak çok mu zor. Amacın dalga geçmekse kendine başka eğlence bul. Saygılı yaşamayı öğrenirsiniz umarım.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• en son her kalp kendi şarkısını söyleri okudum çok hoştu. yürüyemeyen bir kadınla kör bir adamın aşkını anlatıyo. adam kadını sırtına alıyodu öyle geziyolardı. birbirlerinin gözleri/ayakları oluyolardı. Çok anlamlı geldi

2|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sabahattin ali-kurk mantolu madonna. link

0|0
    0|0
  • Göçebe - Stephen Meyer

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonnda

sabahattin ali

1|0
    1|1
  • aysel isimli bir kitap var.ibret verici bir hikaye..bir kadını ölmeden önce iman etmesiyle ilgili..okurken ağlamıştm çok.

0|0
    0|0
  • Bakire - Nancy Pickard

Şah Mat - Mario Mazzanti

0|0
    0|0
  • sherlock serisi-sir arthur conan doyle hala okuyorm bitmedi gerçi :D fantastk sevnlere harry potter ve alacakaranlık gerilim sevenlere ışığı ararken yazarnı hatrlamıorm.olasılıksız falan filan :D

0|0
    0|0
  • kisisel gelisim tarzlarında okurum genelde ama 2 kitap önereyim s*ktir et ve evrenden torpilim var

0|0
    0|0
  • gleen meade- şeytanın müridi

0|1
    1|0
  • Aşkın Gözyaşları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangisi en sondu hatırlayamadım ki :))

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen Rizzoli&Isles serisi var ( Cerrah - Çırak - Günahkar - İkiz Bedenler - Siliniş -Mefisto Kulübü - Ruh Koleksiyoncusu -Buz Gibi Soğuk -Sessiz Kız - Last to Die ) polisiye romanı çok beğendiğim bir seri bu.

Ayrıca Dan Brown kitapları çok güzel.

Tabi bunlar benim zevkim :D

0|0
    0|0
  • Hush Hush - Becca

Hiç Kimse Sırada değildir - Zarsuk

1|0
    0|0
  • Hilal Görününce :)

0|0
    0|0
  • dar ağacında üç fidan #direnkadıköy