Grinin elli tonu kitabini okuyanlar

bu kitap hakkinda yorumlariniz nelerdir ? kitabi okumayan okumadim diye sacma salak sirf cevap yazmak icin yazmayin

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Grinin elli tonu bir üçlemedir. BAna göre gerçekten de çok hoş bir kitap. Gayet güzel bir kitap. Cinsel içerikli dye çoğu insandan tepki görüyor ama Bugüne kadar okuduğum en güzel kitaplardan birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Okuyanlardan duyduğum güzel olması. Neyse oku sen bana verirsin bende okurum :))

0|0
    0|0
  • Hatırladığım kadarıyla hükmetmeyi seven bir herifle, köle köpek ruhlu bir kadının arasındaki çekimdi konusu. Tam tersi de olabilir. Aklımda o kadar iyi kalmamış.

0|0
    0|0
  • okudum okumadım arası

20 sayfa geçince bıraktım

0|0
    1|0
  • oldukca guzel erotık roman guzel bır konusu ve akıcılıgı var ben kıtabı bıtırmeme 150 sayfa kaldı hem eglenıyorum hemde hayal gucum gelısıyor dıyebılırım :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ben okudum ve hiç begenmedim.normal bir erotık film izlesen en azından gözede hitap eder

0|0
    0|0
  • kadına köle olmayı tercih ederim efendim

0|0
    0|0
  • P*rno film izlemek gibi. Tek farkı konulu olması .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitaplari konularindan çok isimlerine bakarak almayi seven bir kişiliğe sahibim. Ve dikkatimi çeken bir kitapti. Oturduğumuz yerde bulamadiğimdan başka bir il den arkadaşimdan istemem ve arkadaşimin verdigi tepkiyi aldiriş etmeden aldirdiğim bir kitapti. İlk 50 sayfasina kadar geldim. Cinselliğe düşkün kitap arayanlara önerebilirim. Ve ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum fakat internette okuduğum bir haberde" Bir bayan bu kitabi okuyup eşine boşanma davasi açmiş " inandirici gelmedi fakat animsadiktan sonra neden olmasin diyebilmiştim.

0|0
    0|0
  • okumadım.

0|2
    1|0
  • Ben ikinci kitabı okuyorum şu anda. Adam bir sapık ama kız onu düzeltecek :) inanıyorum. normal bir ilişkiyi öğretecek adama. Fantezilerini geliştirmek isteyenler romanı tercih edebilir.

0|0
    0|0
  • ben de merak ediyorum ne anlatıyordu? sayende bilgileneceğim. puan verecem soruna.

0|0
    1|0
    • ben yeni basladim ama sanirim baskin karakterli hukmedici bir adamin degisik fantazileri var ve ezik kiz bu adama asik olup onun kolesi gibi birsey oluyor

• konusu bayağı iyi duruyor

okumayı düşünüyorum artık,birkaç kere elim gitti almaya da almadım

• guzel evet :)

Yükleniyor...