Kamu yönetimi mi Uluslarası ilişkilermi

Evet arkadaşlar siz olsanız hangi bölümü şeçerdiniz ,görüşleriniz nedir bu ikisi arasında

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence uluslararası daha iyi. Aslında hangisinde rahat edeceğini düşünüyorsan onu seç derim. ;)

0|1
    0|0
    • Aklımdan geçen uluslararası ama benden daha fazla bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan maksat fikir almak ^_^

• Uluslararasından tanıdığım bazı insanlar var ve çok memnun olduklarını söylüyorlar. :)

• Güzel :)

• uluslararası ilişkilerin clas bir bölüm olduğunu duymuştum :)

cem yılmazın videosundan

0|1
    0|0
  • Kamu yönetimi

0|1
    0|0
    • Açma ihtimalin var mıneden kamu yönetimi ^^

• uluslararası ilişkiler ben seçtim ve memnunum

0|1
    0|0
    • İş açısından nasıl değerlendiriyorsun kendi bölümünü peki

• iş alanı daha geniş .. özeldede devlettede iş var

• Teşekkürler arkaşım.

Erkekler Ne Diyor 3

• Uluslararası İlişkiler bundan birkaç sene önce popülaritesi tavan yapmış bir bölümdü.Ama şu anda hiç de öyle değil (baştan beri de öyle değildi benim için orası ayrı).İngilizce Kamu Yönetimi daha uygundur kanımca.

0|1
    0|0
  • 2side değil..

0|1
    0|0
    • varmı önerin

• amacım kafama yatacak ve maddi durumu daha ii bir dal bulmak.Kapasiteye geldinmi herşeyi yaparım kafa basar sonuna kadar kendimi şeçtiğim dalda geliştirebilirim maddi durmumda orta işte

• sana bişey söyleme için bunların hiçbiri yeterli değil be gülüm.. Demelisin ki şu alanla ben ilgiliyim, zaten hep araştırıyorum. Ya da ben hemen paraya kavuşayım,maaşım az olsun ama kendi paramı kazanayım.Gibi birçok örnek verilebilir.. Muhtemelen puanına ve günün populerliğine göre bir bölüm seçersin.. Ayrıca özel sektörde çalışçaksan ya da devleti hedefliyorsan seçeceğin bölüm değişir.. Aile durumun iyi değildir, ama girişkensindir,kendine yeni kapılar açabilirsin o zaman da bölm seçersn

• kamu yönetimi ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...