Fazla mı tipsizim arkadaşlar ? Tipten mi kaybediyorum acaba ?

hangi kızla konuştuysam çoğu hoşlandığını söyler ama arkadaş kalmak ister ?

Acaba tipimden dolayımı böyle yapıyorlar?

Resim profilimde var yorumlar için teşekkürler arkadaşlar kırılmaca darılmaca yok ben size güvenip soru soruyorum gönlünüzden geçen cevabı eksik etmeyin teşekkürler :)

• Tipsiz değilsin
    75% (3)33% (2)50% (5)Oy Ver
  • Tipsizsin
    25% (1)67% (4)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Eklemeyi unuttum : Yaşım 18 - 1995 Mart doğumluyum yani küçük değilim ban man yemiyelimde :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• tipin güzel konusurken cocuksumusun

0|0
    0|0
    • fazla konuşmam zaten sosyal fobi atlattığım için sosyal çevre sıkıntısı var :)

• yoksa tanıs paraylamı :)

• parayla değil ama piyasada kimsede yok okul açılmadığından

Kızlar Ne Diyor 4

• tarzını değiştir ablacım.

0|0
    0|0
    • nasıl bir tarz yapayım :)

• saçlarını öyle öne doğru yapıştırma.Arkaya doğru orta uzunlukta iken tara.

Öyle tişörtler giyme, çocuk tişörtü onlar. Kapride giyme.

Gömlek giy. Birde altına kot filan giy.

O converse'leride çıkart ,erkek ayakkabısı giy şöyle. Ama parlak parlak olmasın aman.kırolaşma sakın.

• zaten gömleğim falan var pantolonumda var orda yüzmeye gitmiştikte ondan :D

• apaçılıkten gıyımden sactan

0|0
    0|0
  • illa tiple bitmezki belki karakterinde takıldıkları noktalar vardır kendine güvenmelisin

0|0
    0|0
  • herşey tip değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla bir Brad Pitt değilsin, hatta yakınında bile değilsin ama tipsiz de değilsin. Sokakta her gün gördüğümüz sıradan insanlardan birisisin. Boyun da göründüğü kadarıyla çok uzun değil. İçini karartmak istemiyorum sadece fiziksel olarak bir üstünlüğün yok. O yüzden yakışıklı hemcinslerinin bir adım gerisindesin. Sen dedin darılmaca falan yok diye saçın hiç güzel değil. Sen de başka alanlarda kendini geliştir, otur espri yaz bunları anlat. İnsanlar doğaçlama sansın gülsünler sana, esprili çocuk diye hatırlasınlar. Ya da politika, siyaset, sosyoloji gibi derin konuları araştır ve bu bilgini insanlara göster. Beyninle etkile insanları. Body yaparsan da iyi olur diyorum.

0|0
    1|0
    • tabikide darılmaca yok :)

herkes saçıma sorun atmış sizi ekleyebilirmiyim size farklı bir fotoğraf göndereceğim

• Tipin kötü değil.Ama giyim tarzını değiştirmen şart o ne öyle 12-13 yaşındaki çocuklar gibi.

1|0
    0|0
  • Ergensin o yüzden

0|0
    0|0
  • saçlardan kaybediyon, saç modelini değiştir, giyim tarzınıda değiştirsen fena olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...