Nereden çıktı bu simgeler?

bu soruyu hep merak etmişimdir kalp veya yıldız resımleri nedenşu anki halleriyle simgeleştirilmiş.kalp aslında öyle çizdiğimiz gibi değil aynı sekılde yıldızda nerden cıkmıs acaba

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yıldız bana göre gizli ve çok eski dünyaya hakim olmak isteyen güçlerin çıkardığı sembollerdir. yıldızın her yönder bir sivri tarafı her yere ışığını yayıyor hakim oluyor anlamında olabilir masonluk siyonistlik gibi her köşesi bir özelliği misyonu temsil ediyor olabilir. aslında bizim bayrağımızda yıldız yoktu hilal vardır. yıldızı dinsizler koymuş bayrağa çünkü sembolik olarak siyonistliğe çağrışımda bulunuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yıldız parladığı için çizildiği şekilde olmasa da ona benzer bir şekilde gözükür bu yüzden, kalp şekli ise bir benzerlik olmasına rağmen biraz farklı ama çift odacıklı olduğu için öyle bir şekil çıkmış olabilir çok zorladım benden bu kadar:)

0|0
    0|0
  • yıldız şekli zaten yıldızlara benzediği için,

kalp ise aslında popoyu anımsattığı için o şekil, google görsellerden heart & ass şeklinde aratırsan anlarsın;)

0|0
    0|0
  • link

Bu hiç romantik değil o yüzden. Yıldız da orijinaline benziyo zaten.

0|0
    0|0
  • Delinin biri bir kuyuya taş atıııı :)

0|0
    0|0
  • soruyu bılmem ama bu resımdekı kız kımse çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk guzelllllllllllllllllllllllllllllllllll süper benımde böyle bır arkadaşım olsa keşke

0|0
    0|0
  • patladı gitti :D

0|0
    0|0
  • o iki kalbin birleşimi, yıldız ise eeeeee...? bilmiyorum onu ;)

0|0
    0|0
  • çohhh hoş bencee iyikide çıkmış <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nerden aklına geldi ki bu soru :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...