Ahmet Kaya Hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

açıkçası her ne kadar sosyalist olsamda En sevdiğim siyasetçi Muharrem İnce olsada ülkücü zihniyeti kendime yakın buluyorum ama bu hiç bir şeyi değiştirmiyor ahmet kaya hayranıyım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Kaya'yı çok seviyorum.Müthiş bir ülke sevgisi vardı adamın içinde, onu anlamadılar.Kendi ırkını savunması kadar doğal bir şey olamaz değil mi?Bi Türk Türküm demekten nasıl gurur duyuyorsa oda Kürt'üm demekten gurur duyuyordu.Şarkıları, duruşu yahu adamın bakışı bile içten.Milliyetçilik yüzünden dinlemeyenler bir zahmet uzak dursun.Herkesin sevmesini istemiyoruz zaten değerini bilenler dinlesin yeter :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaliteli bir sanatçı , kişilikli bir adam .

0|1
    0|0
  • en sevdiğim sanatçılardan biri kıymetini bilmedik malesef. bir zamanlar ideolojisi yüzünden sevmeyen bir kesim vardı ama neyin ne olduğunu anlayanlar sa sevmeye başladı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ahmet kaya bir halk insanıdır. onu farklı kılan değişmemesidir. onu farklı kılan halkın dilinden konuşmasıdır. ona şerefsizlik yapanları asla unutmayacağım. serdar ortaç elimde olsa boğarım. şimdi ahmet kayayı sevmek para ediyor diye yavşak ağız değiştirdi. ebru gündeşin karnında bebeği ölmüş. bu haberi okurken ahmet kayaya yaptıkları geldi aklıma hiç üzülmedim. sevinmedimde tabi. ahmet kaya halktır halk. onu sevmeyen halk düşmanıdır

2|2
    0|0
  • Müziği bari siyasete karıştırmayın. Ben Ahmet Kaya yı siyasi görüşleri için değil sesi ve şarkıları için dinlerim.

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya Ülkücülerin gizli sevdasıdır.

0|1
    0|0
  • hayatını kardeşliğe adamış bir vatansever

0|2
    0|0
Yükleniyor...