Nostalji :)) (en sevdiğiniz oyunlar...)

çocukken mahallede oynadığınız oyunlar nelerdir :))

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• yağlı kayış oynardık ah be ne vururduk kemerle birbirimize :D saklambaç,taso,mahalle maçı yapardık,sonra bir oyun vardı adı aklıma gelmedi biraz ileriye üst üste taşları diziyosun topla onu vurmaya çalışıyn vurursan diğerleri kaçıyo onları yakalayosun :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Alırdık elimize boncuklu tabancayı sokakta call of duty oynardık. Hatta 'Ta ta ta öldün çıq' bizden türedi. Köpek görürdük gizli ajan edasıyla iti takip ederdik... Lan ne günlerdi yaa...

0|0
    0|0
  • bisikletlerle polisiye oynamak, kar üstünde maç yapmak, saklambaç süperdi ve tabiki kızlarla seksek oynamak :D

0|0
    0|0
    • kızlar kadar yapabiliyor muydun :))

• sonra taşındılar daha haber alamadım :( çok üzüldümdü :(

• Top oynardik biz kizlar ısrar ederse seksek :D

0|0
    0|0
  • basketbol ve futbol. futbolu bıraktım.

0|0
    0|0
  • saklambaç, ortada sıçan, kıç kazmaca,yerden yüksek, simit ve daha bir sürü oyun vardı :)

0|0
    0|0
  • gündüz hava kararana kadar top oynardık ;

hava karardıktan sonra da saklanbaç oynardıl

0|0
    0|0
  • Tek kale maç

Saklambaç

Yakalamaç

Yesir

Kuka

Dokuz aylık

0|0
    0|0
  • g.t kazmacı

0|0
    0|0
  • çocukken aşağıki mahalle yukarı mahalle çocuklarıyla sürekli kavga ederdik. iyiki de kavga etmişiz. şu an o kadar güzel dostluklarımız kardeşliklerimiz var ki. Eeeee ne demişler en güzel dostluklar kavgayla başlarmış.

0|0
    0|0
    • :) BEN DE SUMO GÜREŞÇİSİ OLMAK İSTİYORDUM AMA JAPONYAYA GİDECEK PARAYI BULAMADIM. hEM JAPON PARA BİRİMİ YEN MİŞ. BABAMA SÖYLEDİM. BABAM ZATEN ADAMLARIN PARA BİRİMİNİ DUYUNCA YEN Mİ DEDİ? EVET DEDİM. YOK YEMEM DEDİ VE SUMO GÜREŞCİSİ OLMA HAYALİM DE YEN E YENİLDİ TUŞ OLDU YANİ :)

• futbol maçı yapardık hep ben gol kralıydım mahalle maçlarının golcüsü :D maçı kazanır sonra gazoz kola içerdik :D kızlarla bazen ip atlıyorduk ama fazla müdahil olmazdık onların oyununa :D

0|0
    0|0
  • etek kaldırmaca oynardık okulda :) kızların eteğini kaldıran kazanırdı :D

0|0
    0|0
  • Taso, misket, sapan, saklambaç, yakar top, yerden yüksek, evcilik falan filan :)

0|0
    0|0
  • Taso oynamak :D

0|0
    0|0
  • eskinin derdi bile şimdinin mutluluğuna bedel bea

0|0
    0|0
  • Futbol yani klasik :D

0|0
    0|0
  • Genelde nintendo oyunlarıdır; legend of zelda , super mario bros 3

0|0
    0|0
  • Tasolar :D

0|0
    0|0
  • saklambaç hala aklımdan gitmiyor çok oynardık. Beştaş, aç kapıyı vezirgan başı vardı.

0|0
    0|0
  • saklambaç ve kovalamaca...

0|0
    0|0
  • yakar top simit :D

0|0
    0|0
  • etek altına bakıp kaçma

0|0
    0|0
  • Age of Empires 2 yi hala oynuyorum arada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...