Kültürel faaliyetler diyorum,

Karşı cinsin dinlediği müzik tarzı, kitaplarla ilişkisi filmlere olan ilgisi kısacası kültürel faaliyetleri sizin için ne denli önemlidir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bişeylere aynı çerçeveden bakmadıktan sonra bir süre sonra yürümemeye başlıyo. ortak yapabilcek bieşy bulamaz oluyosun daha sonra sorunlar baş gösteriyo zaten ;)

1|2
    0|0
    • Konuşacak bir şey kalmıyor en başta, filmler kitaplar müzikler edebiyat siyaset dışında ne kadar konuşulabilir ki? :)

• ne yaptın bugün

- hiçbişey sen?

aynı bütün gün :)

gibi konuşmalarda tatmin etmiyo bir yerden sonra tabi kısaca önemli dibini göremediğin denize dalmamk lazım

• Siyaset konuşabilmelisin, tarih, garip akımının ikinci yenicilerden daha iyi olup olmadığını tartışabilirsin, müzikler mesela eski olanları ya da rock ya da metal, klasiklere girmiş romanlar..

Erkekler Ne Diyor 16

• iyi diyorsun da.

1|0
    0|0
    • o halde?

• Kültür karın doyurmaz belki evet ama aç bir karından önemlisi aç bir ruh, daha tehlikeli daha insan dışı.

• öyle maalesef.

• en kralı rakı-balık-fasıldır.

müthiş beyin fırtınası olur.. tarih i alt üst edip.. dünyayı yıkıp tekrar kurup, tüm finans dünyasını çökertme projeleri üretebilirsin.

1|0
    0|0
    • İşte bahsettiğim tam da buydu

• bende sözcüklerle oynamayı severim :)

• Başarılısın. :)

• Çok önemlidir. Mesela birini çok beğeniyorum konuşmaya başlıyoruz ama yaptığı yazım yanlışlarını, dinlediği şarkıları falan görünce ışık hızıyla soğuyorum. Bir daha hoşlandığım kızla mesajlaşmam. :)

1|0
    0|0
    • Ah o yazım yanlışları yok mu! Bkz; bağzı herkez vs vs. Beni verem ediyor :)

• Kesinlikle, beni de! :) Bunun yüzünden soğuduğum kaçıncı kişi sayamadım.

• Bir gün oturup saymayı düşünüyorum. İşsizlik işte :)

• Oldukça önem veririm

Onun ilgi duyduğu alanlar benimde ilgimi çekebilir okuduğu kitap türleri izlediği filmler vs

1|0
    0|0
  • etkiler fikirler uyuşması ortak noktalar olması önemli bir konu

0|0
    0|0
  • kültür önemli ama memlekette okumus cahil de çok.O kadar kitap okumus mürekkep yalamıs ama hala birşeyleri aşamamış insanları sınıfsallaştırıp kendini bir şey şez sanan ama bir halt olamamış.İnsanlarla nasıl konusulacağını bilmeyen çok insan var.Yani diyeceğim kültü insanın kendini yetiştirmesiyle olur.

0|0
    0|0
  • Çok önemli. Yüzünden gözünden çok daha önemli. Tabii bizim kızlar, güzelliğin her şey olduğunu sanıyor genelde...

0|0
    0|0
    • İç güzellik klişesi boş değilmiş demek ki :)

• Belki de haklısındır, aslında söylemeye çalıştığımız şeylerin önermesi aynı.

• Ruh dinlendirmek için kişisel gelişim gerekmiyor ki, sessiz sakin bir yere gidersin, her türlü dinlenirsin :) Tam tersine, kişisel gelişim ruhu yoran bir şey, o kadar çok şey öğrenince ruhun pek de "dinlenmiş" olmuyor :) Diğer insanların bilmediği şeyleri öğrenmek, bunları savunmaya kalktığında dışlanmak, yüzünde acı tebessümler yaratıyor, yabancılık hissi oluyor. Öyle

• hiç önemli değildir

0|0
    0|0
  • Ortak hayat için önemlidir.

0|0
    0|0
  • çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • Benim için çok önemli :) özellikle iyi bir sinema kültürünün olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değil

0|0
    0|0
  • önemli değil benim için.

0|0
    0|0
  • o ne okusa o.ne dinlese onu dinlerik

0|0
    0|0
  • önemsız

0|0
    0|0
  • Her şeyden önemlidir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önemli ama ben yabancı fılmlerden kıtaplardan müziklerden hoslanıyorsam karsı cınste tam tersi tamamen türkçe şeylere ilgi duyuyorsa saygı gosterıp ayrı takılmalıyız

0|0
    0|0
  • film izleyen sıkıcı bir herifle olmam

0|0
    0|0
  • Gözümde büyük bir artıya sahip olabilir.. Önemlidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...