Bu kitabın Türkçesi var mı?

robert kirk the secret commonwealth of elves fauns and fairies türkçesini bulursanız bana haber verin lütfen :) incelemek isterdim bu kitabı

Güncellemeler:
kitap demişken aşk romanı sevenler için judith mc naught - içinde aşk saklı

judith mc naught - sonsuza kadar ı şiddetle tavsiye ediyorum kitabın içinde dük , kont , vikont , lord , leydi geçiyor bayılıyorum :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kitabın türkçe'si yokmuş;ama öğrenmek için kursa gidiyormuş.(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o kitabın türkçesi bende var maalesef istersen sana verebilirim. ama neden merak ettiğini öğrenmek isterim

0|0
    0|0
    • meleklerle ilgili şeyler anlatıyormuş galiba ben bu konularda bilgi edinmek istiyorum daha doğrusu meleklerle iletişimde kalmak hayatıma onlarıda dahil etmek onların özgür iradesi olmadığı için biz çağırırsak yardıma gelirmiş ondan ben derinlemesine gitmek doğru bir kaynaksa tabi bakmak istiyorum

• güzel, birde şu sohbet açık olsa daha güzel olacak ama neyse. uyarı alacak olsam da vereyim bari, bilgi_1092618@hotmail.com msn adresim

• mesaj atıcam bak burdan

• online kitap okuma sitelerinden bulup kitap çevirici programlara ekleyip çevirebilme ihtimalin %85.. kitap okuyan birisin heralde ki bu soruyu sordun edebiyatın iyise hiç bir sorun yok her türlü devrik cümlenin üstesinden gelirsin :)

0|0
    0|0
    • kitap okurum da bilgisayardan anlamam ömrüm yetmez onunla uğraşmaya en iyisi şu kitabın bir an önce cevirisini yapsınlarda alalım :D

• edebiyatım çok iyidir ama üniversitedeki hoca borçlu geçirdi dersten deli oldum ondan daha iyi türkçe bildiğimi iddaaa ediyorum

:D

• çeviriler yüzde 50 oranında yanlış oluyor. ve bir kitabı çeviriyorsan hiç bir şey anlamayacaksındır. boşuna çevirmekle uğraşmayın bence.

• yok, bende baktım ama bulamadım.

0|0
    0|0
  • bence kitabın ismini çevir o yeter. kitabın ismi kitabın yarısı zaten

0|0
    0|0
  • bulursam link atıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Varsada ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Orjinallerini okumak daha iyi olur aslında çeviri tam aynı duyguyu veremeyebiliyor bazen. Ancak ingilizceniz iyiyse, iyi değilse de geliştirme fırsatı olabilir bu bi deneyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...