Hoşlandığınız kişinin müzik zevki sizin için önemli midir?

Mesela Jazz blues rock metal dinleyen kızlar bana bir ayrı hoş geliyor :) Sizdede öyle bir durum var mı :)

• Eğer aynı tarzı dinliyorsak 1 adım öndedir.
    73% (135)67% (93)71% (228)Oy Ver
  • Hiç dikkat etmem ne dinlediğine
    27% (50)33% (45)29% (95)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
77|61

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 77

• kesinlikle önemli değildir sevmesem bile o seviyor diye severim :))

0|3
    0|0
  • Aynı tarz dinlememiz pek önemli değil.

Sadece nefret ettiğim tarz dinlemesin yeter.

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla b ye bastım ama A tabi :/ İnsanın dinlediği müzik okuduğu kitap, izlediği filmlerden nasıl biri olduğu anlaşılabilir zaten bu kişiliğine tavrına ya da dış görünüşüne yansır. Rap dinleyen rapçi gibi takılır amatör rap dinleyen serseri ergen tayfa vardır -kimisi apaçi- ...vs. Yani tabi ki de önemlidir. Gerçi ben karadeniz türküleri ,türk sanat müziği, metal , rock , yabancı pop , hint şarkıları ,klasik müzik dinlerim çok nadir türkçe dinlerim sezen,göksel,sıla,sertap,teoman,barış manço..vb. şarkıcılarıhariç dinlemem : ) Aynı tür dinleyen bulmak kolay yani :D

0|1
    0|0
  • aynı şeyleri dinliyosak hoşuma gider ama çokda önemli değil benim için.

0|2
    0|0
  • Tabi müzik zevki önemlidir yani ne kadar hoşlansan da arsız bela, serdar ortaç ya da ajdar dinliyosa direk soğuyabilirsin.

1|1
    0|0
  • Ya sorma yaşadım da biliyorum ben slipknot falan dinliyordum o bana ilk şarkımız olarak " o melek yüzün"diye bir şarkı göndermişti sonra baktık öyle olmuyor benim dinlediklerimi dinlemeye başladı şimdiyse kendine ait bir zevki var gnr falan dinliyor :)

0|1
    0|0
  • Hoş müzikler dinlemesi önemli,hoşlanma durumunda öyle.

Müzik zevki etkiler beni.

0|1
    0|0
  • Evet mesela Jimi Hendrix,ACDC,İron Maiden,Eric Clapton,Louis Armstrong... dediğinde bön bön bakmamalı ve jazz dinlerken kendinden geçmeli,gitardan anlamalı.Üstüne bide supernatural ve walking dead izliyorsa onun zevkine sonsuz güvenirim,kolay kolay bırakılmaz.

0|1
    0|0
    • Yukarıdakilerin hepsini uyuyorum bide üstüne üstlük how i met your mother dinliyorum 4 çeşit gitar çalıyorum jazz dinlerken orgasm bile geçiririm hadi evlenelim .s .s :D

• Ooooo süper :D hazırlıklara hemen başlıyorum

• Çabuk ol hadi :P

• Farklılıklar iyidir ama tarzımız aynı olursa tadından yenmez.

0|1
    0|0
  • arabesk rap dinlemesin yeter :D

1|3
    0|0
  • Elbette önemserim. Zıt kutupsak olmaz.. Aynı tarz dinlemeliyiz. Rock/metal dinliyorum oda öyle olmalı. Hatta saçları uzun kıvırcık olmalı tepeden bağlamalı :D:D:D:ASD:AS

1|1
    0|1
  • Arabesk rap falan dinlemiyorsa problem yok.

2|3
    0|0
  • öyle arabesk rap gibi şeyler dinliyorsa 1000 adım geride olur ama benimle aynı zevke sahip olmasa da olur.

0|1
    0|0
  • kesinlikle önemli müzik insanın kişiliğini yansıtır ..

0|1
    0|0
  • Çok dikkatliyimdir. Müzik bilgime güvenirim. Müzik veya jazz, rock, vivaldi, havy gibi muhabbetlerde bulunmayı severim. En sevdiğim konulardan biridiir.

0|1
    0|0
  • önemli mesela bir asi styla dinlerse olmaz

1|1
    0|0
  • var tabiki. müzik zevki kafa uyuşması önemli şeyler bunlar. alternative indie rock progressive hatta bazen electronic bile dinleyebiliyorum. o yüzden müzik benim için önemli

0|1
    0|0
  • genelde aynı tarz müzikleri dinlyor olursak daha iyi olur

0|2
    0|0
  • Arabesk,apaçi takılmadığı sürece sorun yok

2|2
    0|0
  • --------------------------------------------------------------------------------

: Eğer aynı tarzı dinliyorsak 1 adım öndedir.

0|1
    0|0
  • Müzik ruhtur. Aynı telden çalıyorsak ne ala...

0|1
    0|0
  • Benim sevdiğim şarkıları falan dinliyorsa bide tadından yenmez :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle evet...

0|1
    0|0
  • rock metal hastası bir kızım fakat bana gelen tipler hep arsız bela 2013 İstanbul heey falan -.-

1|1
    0|0
  • neyleyim beraber müzik dinleyemediğim adamı

0|1
    0|0
  • jazz blues güzeldir.

0|1
    0|0
  • Gerçekten sevince bunların hiç birinin önemi kalmıyordu ben duman teoman o tarz müzik dinleyen biriyim ama sevgilim arsız bela falan dinliyodu tipinide hemen saçlar buram buram jöleli bir göz kapalı falan gibi düşünmeyin gayet tarzı vardı sarışındı bir önemi yok yani

0|0
    0|1
  • yok farklı müzi dinleyen biri ile, yok farklı takımları tuttuğunuz kişi ile, yok farklı siyaset görüşlü biri ile sevgili olur musunuz falan, geçin bunları. bunlar çıkarı ilişki olur, gerçekten seven pek umursamaz bunları. aynı olsa güzel olur ama farklı diye ayrılmak saçma. aşağıda demet akalın dinliyor diye ayrıldık demişsin. demet akalından nefret ederim, ama sırf biri onu dinliyor diye onu terketmezdim. saçmalık.

0|0
    0|1
  • sorularin muzikler ilgili, galiba muziye onem veriyorsun

0|1
    0|0
  • benle kala kala bana benzer o skıntı yok :))

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    47

Erkekler Ne Diyor 60

• artık sevmesekde dinleriz napalım :)

0|1
    0|0
  • metalci sevgilim olmadı mesela

0|1
    0|0
  • Fazla önemi yok.

0|1
    0|0
  • önemlideğil karşımdaki insana cabuk adapte olabiliyorum:)

1|1
    0|0
  • önemlidir tabiki uymu yakalamak için hep bir analiz lazımdır ...

bu sinema,müzik ve burçlarlada olabilir.

0|1
    0|0
  • Ben Rock & Metal dinliyorum, Pop ve ya Jazz dinleyen kız gözümün düşmanıdır

0|1
    0|0
  • Eğer aynı tarzı dinliyorsak 1 adım öndedir

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Genelde bütün müzik türlerini dinlediğim için sorun olmuyor.

Ama heavy metal dinliyorsa bir burun farkı kadar öndedir.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ;)

0|1
    0|0
  • Metalcore,post-hardcore dinleyen hatun baş tacıdır evinin hanımı çocuklarının anasınıdır. parkway drive eşliğinde mantı açsın killswitch engage ile ayaklarımı yıkasın isterim.

0|1
    0|0
  • En önemli şeylerden biridir.Hatta ilk 3 te bulunur

Ben Green Day dinlerken kız model falan dinliyorsa o iş zor olur.

0|1
    0|0
  • evet evet metal,rock,hele bir de elektro ya da bass gitar çalıyorsa..var mı aranızda?:)ders verilir ustasından:D

0|1
    0|0
  • Tabi insanlar ortak bir yan arıyor haklı olarak...Arabesk ve metal olmazsa sevinirim :)

0|0
    0|1
  • Çokta önemli değildir ama yakın olsa fena olmaz birlikte daha çok eğlenebiliriz ..

0|1
    0|0
  • benim ki bu gitarist kardeş ;) link

0|1
    0|0
  • rock metal değilde jazz blues dinleyenler bana da ayrı bir hoş geliyor ya da akustik müzik bambaşka

0|1
    0|0
  • Güzellik bir yere kadar dostum sıkıcı bir kızla ne kadar güzel olursa olsun kendi şahsi fikrim en fazla 2 hafta dayabilriim ama zevkli bir kız çok güzel olmasa bile onla uzun bir ilişkimiz olabilir...

0|1
    0|0
  • Ajdar dinlemiyorsa sorun yok !

0|1
    0|0
  • önemsiz diyemem ama o kadar da olmazsa olmazım değildir ama metal müzik seven bir kadınla daha iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • Kızlar dinledikleri şarkıların içindeki sözler, onların duygularını belli ediyor tarzı bir duyum aldım. O gün bu gündür sevdiği, dinlediği şarkıların sözlerine bakıp gizli anlamları bulmaya çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • Tabii önemli ama artık müziğine de kafayı takarsan yandık bir sürü sorun olabiliyor ya da sonradan gün yüzüne çıkabiliyor, müzik zevkiniz uyuşmuyor diye problem yapmam saygı duyar dinlerim her ne kadar sevmesemde sevdiğim ile müzik tarzımız hiç uyuşmuyor ama problem etmiyoruz.. tabii müzik zevkimiz aynı olsa tadından yenmez..şamda cezerye..

0|0
    0|0
  • justin bieber . one direction dinlemesinde ne dinlerse dinlesin .

0|2
    0|0
  • hoşlandığım kişinin müzik zevkiyle çıkmayacağım için hiç önemli değil

0|2
    0|0
  • Kesinlikle birader çok hoşuma gidiyor benimde Jazz blues rock metal dinleyen kızlar

0|1
    0|0
  • Evet Rock sevsin,Blues,Jazz sevsin klasikte olur yani :D

0|1
    0|0
  • Justin ve direksiyon dinlemesin yeter

0|1
    0|0
  • Benim için önemli

0|1
    0|0
  • Aynı tarz dinlersek hoş olur evet