Kapat

Dizilerin Halkı Uyutmak İçin Kullanıldığı Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

Evet ardaşlar. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın...Teşekkürler.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Üniversite bahçesinde pis yedilinin son bölümünden bahseden malları görünce daha iyi anliyo insan nasil bir yerde yaşadığını

1|0
    0|0
    • Ne işin var üniversitede git dizi setine öyleyse... :)) halkımızın her daim aklında bu diziler. Hatta karakterleri bile gerçek kişi olarak algılayıp davranan insanlar var...

• Var tabi olmazamı. Hele. Şu fox tv de bir üni dizisi var adını bilmiyorum. Onu yazan adamın kafasını çok ciddi merak ediyorum hele izleyenler apayrı bişey :)

• Kesinlikle doğru bir tespit. Son dönemdeki dizilerde aile yaşamındaki çarpık durumlar gözünüze çarpmıştır muhakkak. Özelliklere gençler ön planda tutularak bir baş kaldırış, aileye isyan, özgür yaşama hevesi popüler maalesef dizilerde. Türklerde en sağlam yapı olan aile kurumu bozulmak isteniyor maalesef

1|0
    0|0
  • Diziler halkı uyutuyor kandırıyor.Dizilerde hep zengin oğlan fakir kız sevdası sanki dünyada zengin çok güzel kız klamamıs gidyor o kızlar evleniyor.İzleyen saflarda gerçek hayat böyle zannediyor.Dizilerde olan pislikler medeniyetmiş gibi anlatılıyor.Halk son zamanlarda brs uyandı daha mantıklı diziler çıkmaya basladı.Ama onlarıda bir bir kapattılar.Çünkü fazla ahlaklı

1|0
    0|0
  • çoğu öyle. samanyolu tv nin dizileri zaten milleti birbirine düşürmek için çekiliyor sanki. atmasyon hepsi

1|0
    0|0
  • sadece dizilermi,yarışma proğramlarına ne dersin sörvayvır falan,deli oluyorum resmen,birileri eğlenip para kazanırken milyonlarca insan şuursuzca seyrediyor

1|0
    0|0
  • ben dizi de izlemiyorum haber falan da izlemiyorum haberi zaten netten takip ediyorum neyse işte böyleyim ben :)

1|0
    0|0
  • İnsanları uyutmak için 2 şey çok kullanılıyor ve etkili oluyor günümüzde:

Biri futbol, diğeri görsel sanatlar.. (Özellikle dizi ve sinema sektörü)

0|0
    0|0
  • Her şey halkı uyutmak için. Spor da dahil. Gününün yarısını Drogba överek geçiren adama ve Hürrem'in bu hafta ne yaptığını anlatan kadına Büyük Orta Doğu Projesi ve günümüzde Orta Doğu'da yaşanan karışıklıklarla ilgili seviyeli bir tartışma yapamazsın.

0|0
    0|0
  • gün geçtikçe eğitim seviyemiz düşüyor. bununla birlikte bizim salak toplumda sadece diziyle değil her şekilde uyutuluyor. insanların tek derdi para kazanmak ve kredi borçlarını yatırmak.araştırmacı eğitilen bir nesil yok, test - tost gençliği yetişiyor, Türkçemiz bozuluyor, kitap okumak, tiyatro v.s. seyretmek bunlar zaten hak getire. Türkiye Hasan Ali Yücel döneminden sonra köy enstitülerinin kapatılmasıyla gerilemeye başlamıştır. 80 den sonra da tamamen uyutulmuştur.

0|0
    0|0
  • haklısın millet uyuyor diziler uyutuyor baktığımda çok saçma diziler var ve vatandaşın zekası bunları izleyecek kadar düşükse uyanması zor olcak anlaşılan

0|0
    0|0
    • Uyanma kişinin içinde başlar. O zaman gözü açılır işte ne yapması gerektiğini bulur.

• diziye ne gerek var bu halk zaten uyanmak istemiyor ki

artık alkol yasak yaşasın helal uyuşturucular diziler/ ayran/ halka sesleniş konuşmaları

0|0
    0|0
  • Magazin ve diziler halkın düşünmesini engellemek için konulmuştur evet.

0|0
    0|0
  • Sen uyumak istiyorsan her şey insanları uyutmak için yapılmıştır dersin,suçu başkasına atarsın...Suçu başkalarına atmak basit davranmaktır...

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi final maçı varken ''muhteşem yüzyıl'' ı izleyen adam harbiden uyusun...

0|0
    0|0
  • Uyutuyor hem de ayakta biz fark edene kadar iş işten geçer

0|0
    0|0
  • Dizisine göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • atalayın dediği gibi biz kitabı izleyip televizyonu okuyan bir toplum olduk

0|0
    0|0
  • Halkı uyutmak değil para kazanmak için kullanılıyor :)

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum tamamen yapmacık ürünler ...

0|0
    0|0
  • hocam bir bak ya

0|0
    0|0
  • Millet embesil olunca izliyorlar işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diziler hayatta karsimiza cikabilecek olaylarin canlandirilmasidir...dizilerdeki karakterlerin olaylar uzerine yaptiklarini konusmalarini rol model olarak topluma sunarlar...sadece diziler değil...filmler...kitaplar...reklamlar hersey insani yönlendirmeye yoneliktir

0|0
    0|1
  • hepsi tek bişey üzerine zaten.

0|1
    0|0

• Haberler uyutuyor dizi de neymis

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

Toplumsal sorunların farkındalığını yitirmek için kullanılan bir araç .

0|0
    0|0
Yükleniyor...